Sorun ekran kartında mı ? anakartta mı ?

Bu konuyu okuyanlar

SixOttoPack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Selamın Aleyküm.

Arkadaşlar yaklaşık 2 gün önce Cs:go oynarken aniden pc kitlendi. Bende yeniden başlattım. Fakat pc açıldığında monitorde üstten aşağıya doğru mavi çizgiler oluştu. Önce monitordendir dedim hdmı dan televizyona bağladım . aynı sıkıntıyı televizyonda da aldım . Farklı forumlara baktım çoğu güncel driver yükleyin diyor . Denedim olmadı . Bu arada MSI NVİDİA GTS 250 1GB 256bit

Bir de şöyle bir sıkıntı var. 1 yıl once ethernet girişim bozulduğu için anakarta wifi kart takmıştım. yukarıda ki sıkıntıyı yaşadıktan sonra wifi kartını gördüğü halde ağa bağlanmamaya başladı. ,bir de gözüme çarpan bir şey daha oldu. Bi ara ekran kartından hiç görüntü alamadım. yani monitore veri aktarımı hiç yapmıyordu. aynı anda da anakarta bağlı mouse ve klavye de çalışmıyordu.

Şimdi benim anlamadığım anakartta sıkıntı olduğu için mi Ekran kartı bozuk görüntü veriyor? Yoksa ekran kartı da bozuk, ama anakartta da sıkıntı mı var?

Bana acil yardımınız lazım . Paranın olmadığı zamana denk geldi . :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Anakarttan gibi gözüküyor ekran kartını çıkartıp bilgisayarı aç bakalım bir sorun çıkacak mı çıkarsa ana karttan dır herhalde

SixOttoPack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran kartı olmadan da bilgisayar açılıyor . Fakat anakartta herhangi bir görüntü çıkışı yok. o yuzden hata verip vermediğini de anlamıyorum . Normal çalışıyormuş gibi duraksamadan devam ediyor