Sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz! SDN Cevaplıyor #88

Bu konuyu okuyanlar

KeremEnginar

Asistan
Reaksiyon puanı
189
SDN Cevaplıyor 88. bölümüyle her zaman olduğu gibi saat 18:00 yayında olacak.

Sorularınızı bu konuya yorum olarak atın, canlı yayında okuyup cevaplandıralım! :)

Lory9335

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei mate S alınır mı ? 1600 tl fiyat bandında alabileceğimiz en iyi telefonlar hangileri acaba yardımcı olursanız sevinirim

emirhannrza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iphone 7 almak yerine niçin 7 plus almalıyım 7 plus almayı düşünüyorum ama aradaki fiyat farklı malum

Reaksiyon puanı
0
merhaba abi bende eski ps4 var 30 a yakın oyunum var memnunum ama pro almak istiyorum sizce ne yapmalıyım 16 yaşındayım beni geçen haftadan tanırsınız belki :)

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Hayırlı Yayınlar 'Sevdiğimiz İkili'

Abiler benim bir sorum var hem ps4 slim ve hem de laptopta yayın amaçlı bana işime yarıyabilecek webcam söyler misiniz ?

bütçe 200-400 TL

UZAYLI_33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Adminler İyi Yayınlar Dilerim :)

A7(2017)de ön kamerada "bulanıklık" sorunu var önü net, arkayı bulanık gösteriyor. Bu durumdan çok şikayet var. Bide HTC u 11 TR fiyatı tahminen kaç tl olur?

hakan37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
türknet kullanıyorum, kopma sorunum var, sorunun devam ederse lokasyon değiştiririz dediler. Lokasyon değişince ne olur acaba?

Sabri Çalışkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Iphone 6S almayı planlıyorum, kısaca artılarını ve eksilerini söylermisiniz çok istiyorum almayı :)

Reaksiyon puanı
0
merhaba abi bende eski ps4 var 30 a yakın oyunum var memnunum ama pro almak istiyorum sizce ne yapmalıyım 16 yaşındayım beni geçen haftadan tanırsınız belki :)

Abdullah34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus Zenfone 3 alınır mı? Asus Zenfone 3 mü Lenovo P2 mi?

Galip GÜRBÜZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1600 tlye italatci garantili c9 pro almayi dusunuyorum yerine alabileceğim telefon varmı ekran önemli tesekkurler

furkanbehreem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
htc u11 tasarımı dışında olmuş siz ne düşünüyosunuz?

feanor66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi universitedeyim sisteme girebilmeyi basardim sizce notlarimi degistirsem fark edilir mi?

Sabri Çalışkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Abi telefon nerede alınmalı arkadaşım gittigiyordan aldı ben güvenmiyorum bu sitelere hepsiburada vs onada güvenmiyorum. Sizce nereden alınmalı veya alınmamalı ben turkcell sitesinden almayı düşünüyorum uzunca konuşun aydınlatın bizi :D

UZAYLI_33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar hayırlı günler admin :)

A7(2017)de ön kamerada "bulanıklık" sorunu var önü net, arkayı bulanık gösteriyor. Bu durumdan çok şikayet var. Bide HTC u 11 TR fiyatı tahminen kaç tl olur?

oguzhanygt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Pc ye win 10 yükledim wifi bağlantıda sorun yaşiyorum kronik mi benle mi alakaludir. Çözüm var mi

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
clash of clanda 2. Köy hesabı açmak istiyorum ancak öğrendiğin kadarıyla yeni bir cihaz olarak ayarlamak gerekiyormuş ben iPad'i yeni cihaz olarak ayarladıktan sonra 2. Hesabı kurduktan sonra tekrar cipadi sıfırlayıp bu sefer yeni bir iPad olarak ayarlamadan iCloud verilerini geri yükle diyerek yaparsam 2 hesabım olur mu yoksa boşa mı uğraşmış olurum ? Biraz karışık durum :)
--- Gönderi Güncellendi ---
clash of clanda 2. Köy hesabı açmak istiyorum ancak öğrendiğin kadarıyla yeni bir cihaz olarak ayarlamak gerekiyormuş ben iPad'i yeni cihaz olarak ayarladıktan sonra 2. Hesabı kurduktan sonra tekrar cipadi sıfırlayıp bu sefer yeni bir iPad olarak ayarlamadan iCloud verilerini geri yükle diyerek yaparsam 2 hesabım olur mu yoksa boşa mı uğraşmış olurum ? Biraz karışık durum :)

Sabri Çalışkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İos 11 den beklentiniz nelerdir,yeni özellikleri felan. Ve ne zaman çıkacak :)
--- Gönderi Güncellendi ---
WannaCry Virüsü size uğradımı ve bu virüs Windows 8 veya 8.1 sürümüne bulaşır mı ?

fingolfin23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi yeni telefon alcam suan htc one m9 var sizce samsung galaxy s8 mi yoksa iphone 8 mi

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9

hakan37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
forumdaki soruların sırasına göre okumuyorsunuz yada 3'er 3'er atlıyorsunuz galiba. Çünkü benim ve diğer arkadaşların soruları atlandı