Sorularınız var mı? ShiftDelete.Net Cevaplıyor #86

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volkanbeyazit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows defender tek başına yeterlimi illa antivirus almak mı gerekiyor

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
abi hazır ben nokia dan girmişken sende varken nokia 6 ve diğerleri ne zaman gelecek tr ye

Frst22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Telefonum İp4 kötü durumda şimdi 2800 civarına S7Edge mi almak yoksa 3300 civarına düşünce S8 mi almak (tasarımı hoşuma gitti ancak fiyatı hem yüksek hem düşeceği kesin değil ve farkları S7den az)

@KaanArli teşekkür ediyorum Kerem ve sana cevabın için :D

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Hakkı abi S8i bıraktın mı noldu ?
Bir soru daha forumda ben telefon önerirken bu bilgi lazım oluyor Xperia X Compact arka kamerası ,XZnin 4K video çekemeyen versiyonu değil mi ? Birde arka kamera olarak Xperia X mi Xperia X compact mı daha iyi ? Benim bildiğim X compact XZnin arka kamerasına sahip olması sebebiyle daha iyi yanlış mıyım ?

emrlhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
50 tl bazında kulak içi kulaklık önerirmisiniz Baseus nasıldır ??

M

Murat Burç

SDN Okuru
Telefonum İp4 kötü durumda şimdi 2800 civarına S7Edge mi almak yoksa 3300 civarına düşünce S8 mi almak (tasarımı hoşuma gitti ancak fiyatı hem yüksek hem düşeceği kesin değil ve farkları S7den az)
S8 düşmez S7 edge al geç

Bupa52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC 10 iyi alınır mı

Bu başlık altından yönelteceğiniz sorularınız da canlı yayında editörlerimiz tarafından cevaplanacak.

Bizi izlemeye devam edin.[/QUOTE]

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
hakkı reis emin abiye game ekranı aldın mı acer :cool:

pegas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abi ama işte o 2.5 metre içine gir yakınlaş sarı karenin içine gir çok kötü bi mate 9 p10 a bakıyorum devrim gibi yani eğer iphone 8 de gelirse yandık

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Android platformuna oyun ve uygulama geliştirmek istiyorum fakat hiç bir bilgim yok. Nereden başlaya bilirim?

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127

pegas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abi ama işte o 2.5 metre içine gir yakınlaş sarı karenin içine gir çok kötü bi mate 9 p10 a bakıyorum devrim gibi yani eğer iphone 8 de gelirse yandık

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şu sorumu görmediniz sanırım: Bir soru daha forumda ben telefon önerirken bu bilgi lazım oluyor Xperia X Compact arka kamerası ,XZnin 4K video çekemeyen versiyonu değil mi ? Birde arka kamera olarak Xperia X mi Xperia X compact mı daha iyi ? Benim bildiğim X compact XZnin arka kamerasına sahip olması sebebiyle daha iyi yanlış mıyım ?

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Android platformuna oyun ve uygulama geliştirmek istiyorum fakat hiç bir bilgim yok. Nereden başlaya bilirim?

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şu sorumu görmediniz sanırım: Bir soru daha forumda ben telefon önerirken bu bilgi lazım oluyor Xperia X Compact arka kamerası ,XZnin 4K video çekemeyen versiyonu değil mi ? Birde arka kamera olarak Xperia X mi Xperia X compact mı daha iyi ? Benim bildiğim X compact XZnin arka kamerasına sahip olması sebebiyle daha iyi yanlış mıyım ?

Reaksiyon puanı
0
iphone 7 plus aldım 2 gün önce ama s8 plus ta aklım kaldı sizce nasıl bir seçim bu arada 16 yaşındayım
--- Gönderi Güncellendi ---
iphone 7 plus aldım 2 gün önce ama s8 plus ta aklım kaldı sizce nasıl bir seçim bu arada 16 yaşındayım

OrhanZR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Laptopum konusunda sıkıntılarım var,nvidia kontrol paneli açılmıyo ve device managerda code 43 hatası veriyo,internette ne gördüysem yaptım format dahil ama olmadı.Sıkıntı yazılımsal mıdır yoksa donanımsal mıdır?Lütfen yardım edin

Reaksiyon puanı
0

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şu sorumu görmediniz sanırım: Bir soru daha forumda ben telefon önerirken bu bilgi lazım oluyor Xperia X Compact arka kamerası ,XZnin 4K video çekemeyen versiyonu değil mi ? Birde arka kamera olarak Xperia X mi Xperia X compact mı daha iyi ? Benim bildiğim X compact XZnin arka kamerasına sahip olması sebebiyle daha iyi yanlış mıyım ? Server pert oldu sanırım:D @KaanArli bi bakar mısın abi ?ü
En gerekli soruyu en son sordum yav:D

Reaksiyon puanı
0

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Surface Laptop ne kadar olur Türkiye de?
Surface Laptop ne kadar olur Türkiye de?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Almışssın güle güle kullan dönüşü yok zaten ha iade etmeyi başarırsan (apple storedan aldıysan iade edebiliyorsun sanırım ) S8 Plusa geç bence
Xperia xz mi HTC 10 my Moto z mi
HTC 10
lg g5 e android 8 gelirmi sizce ? #sdncevaplıyor
Gelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...