Sorularınız var mı? ShiftDelete.Net Cevaplıyor #86

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

devranbalcik

Üyecik
Abi sizi hergün izleye izleye bir samimiyet oluştu. Ne yapıyonuz la ? yazasım geliyor :D :D :D

lgsever

Profesör
abi hazır ben nokia dan girmişken sende varken nokia 6 ve diğerleri ne zaman gelecek tr ye

lgsever

Profesör
abi hazır ben nokia dan girmişken sende varken nokia 6 ve diğerleri ne zaman gelecek tr ye

pegas

Üyecik
iphone 7 plusdaki portre modu ne zaman geliştirilecek huawei kadar olabilecek mi?

lgsever

Profesör
--- Gönderi Güncellendi ---
abi sizi sıktım ama abi hazır ben nokia dan girmişken sende varken nokia 6 ve diğerleri ne zaman gelecek tr ye
--- Gönderi Güncellendi ---

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Uygun fiyatlı pc toplama için Rx460 4GB mı yoksa GTX1050Ti 4GB mi?

lgsever

Profesör

Frst22

Üyecik
Telefonum İp4 kötü durumda şimdi 2800 civarına S7Edge mi almak yoksa 3300 civarına düşünce S8 mi almak (tasarımı hoşuma gitti ancak fiyatı hem yüksek hem düşeceği kesin değil ve farkları S7den az)

@KaanArli teşekkür ediyorum Kerem ve sana cevabın için :D

Son düzenleme:
Hakkı abi S8i bıraktın mı noldu ?
Bir soru daha forumda ben telefon önerirken bu bilgi lazım oluyor Xperia X Compact arka kamerası ,XZnin 4K video çekemeyen versiyonu değil mi ? Birde arka kamera olarak Xperia X mi Xperia X compact mı daha iyi ? Benim bildiğim X compact XZnin arka kamerasına sahip olması sebebiyle daha iyi yanlış mıyım ?

Bupa52

Üyecik
HTC 10 iyi alınır mı

Bu başlık altından yönelteceğiniz sorularınız da canlı yayında editörlerimiz tarafından cevaplanacak.

Bizi izlemeye devam edin.[/QUOTE]

pegas

Üyecik
Abi ama işte o 2.5 metre içine gir yakınlaş sarı karenin içine gir çok kötü bi mate 9 p10 a bakıyorum devrim gibi yani eğer iphone 8 de gelirse yandık

Kalenderadam

Doçent
Android platformuna oyun ve uygulama geliştirmek istiyorum fakat hiç bir bilgim yok. Nereden başlaya bilirim?

pegas

Üyecik
Abi ama işte o 2.5 metre içine gir yakınlaş sarı karenin içine gir çok kötü bi mate 9 p10 a bakıyorum devrim gibi yani eğer iphone 8 de gelirse yandık

Şu sorumu görmediniz sanırım: Bir soru daha forumda ben telefon önerirken bu bilgi lazım oluyor Xperia X Compact arka kamerası ,XZnin 4K video çekemeyen versiyonu değil mi ? Birde arka kamera olarak Xperia X mi Xperia X compact mı daha iyi ? Benim bildiğim X compact XZnin arka kamerasına sahip olması sebebiyle daha iyi yanlış mıyım ?

Kalenderadam

Doçent
Android platformuna oyun ve uygulama geliştirmek istiyorum fakat hiç bir bilgim yok. Nereden başlaya bilirim?

Şu sorumu görmediniz sanırım: Bir soru daha forumda ben telefon önerirken bu bilgi lazım oluyor Xperia X Compact arka kamerası ,XZnin 4K video çekemeyen versiyonu değil mi ? Birde arka kamera olarak Xperia X mi Xperia X compact mı daha iyi ? Benim bildiğim X compact XZnin arka kamerasına sahip olması sebebiyle daha iyi yanlış mıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter