Soruları da alın gelin! Hediyeli canlı yayın! SDN Cevaplıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Honeyrock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Mi 6 kullanıyorum ve çok memnunum. Mi 7 ne zaman çıkar. Mi 6'dan geçmeye değermi?

Yunus54Emre54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
#sdncevaplıyor vestel venüs z20 ne zaman çıkıcak vestel mağzalarında ne zaman olur tam gün belirtirmisiniz

TechnicaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
#sdncevaplıyor Dün yayınlanan Kaan Arlı'nın 3lü şarj test videosu neden silindi, firmalardan şikayetmi geldi ?

etoker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3500 tlye hangi telefonu önerirsiniz?

Yunus54Emre54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 135. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Ödüllü canlı yayınımızın 135. bölümü için forum üzerinden bize sorularınızı bırakabilirsiniz veya Twitter üzerinden #sdncevaplıyor hashtag'ini kullanabilirsiniz.

#sdncevaplıyor vestel venüs z20 ne zaman vestel mağzalarında olucak tam gün belirtirmisiniz

DOANSADAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İPhone X mi xioami 6 mı almalıyım?

Thehabibi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 135. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Ödüllü canlı yayınımızın 135. bölümü için forum üzerinden bize sorularınızı bırakabilirsiniz veya Twitter üzerinden #sdncevaplıyor hashtag'ini kullanabilirsiniz.

#sdncevaplıyor abi s3 ten beridir samsung kullanıyorum. Ama bu sefer ayfonu deneyeyim dedin ama çağlar avcılın iphone bize dürüst olsaydı videosundan sonra vazgeçtim sizce iphone mi alayım yoksa galaxy s8 mi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

#sdncevaplıyor abi s3 ten beridir samsung kullanıyorum. Ama bu sefer ayfonu deneyeyim dedin ama çağlar avcılın iphone bize dürüst olsaydı videosundan sonra vazgeçtim sizce iphone mi alayım yoksa galaxy s8 mi?

Son düzenleme:

Mete Çapar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
jailbreak le bağlanıyo mouse ipad pro ya alalı daha 1 ay oldu garantisi sıkıntı olur diye yapmıyorum başka bir yolda yok heralde hakkı abi

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Arkadaşlar aynı soruyu birden fazla sorarak spam yapmayınız lütfen

Thehabibi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi mardine tekrar gelirmisin gelirsen seni misafir etmekten mutluluk duyarız. Tolga abideyide getirebilirsen iyi olur. :)

Siamand

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi yayınlar dilerim Samsung Gear S4 ne zaman çıkacak

buraksl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ShiftDelete ailesi ,General Mobile GM8 hakkında ne düşünüyosunuz genel olarak .Snapdragon 435 olması büyük devantaj sanırım ??

Yusufdebreli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknoliji şirketlerinin artık en az telefon kadar diğer teknolojik aletler (vr gibi) ağırlık vermelerinin sebebi yeni pazar olduğu için ve global pazardan pay sahibi olmak mi yoksa telefonların artık gelişimi yavaşladığı (her model sadece 1 özelliğik değiştirip yeni diye satmaları) ve telefon piyasanin elinde sonunda son küçüklecegini bildikleri için yok olmamak için zorunlu olarak mi yapıyor?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
foruma youtube dışında video koymayın otomatik oynatıyor çok gıcık.