Soru sorma Kısmı...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sevgili Sdn çalışanlarından benim bir ricam olacak bilgisayar hakkında arkadaşlarımıza soru soracağımız bir yer de olursa oradan daha kolay bilgi alışverişi yapabiliriz.. die düsünüyorum.. YArdımcı olursanız sevinirim...

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
SDN de böyle bölümler zaten var...

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Mesela ne gibi bişi soracaksın forever ?
Biraz daha açar mısın konuyu..

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bilgisayar hakkında soracak herhalde... ;( baksana öyle yazmış

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Donanım sorunları hakkında soru sorucaksan Donanım Sorunları ve Çözümleri Başlığı altında bu soruları sorabilir sorunlarını anlatabilirsin.

Yazılım sorunları hakkında ise Yazılım Başlığı altında bunları paylaşabilirsin.

Donanım Haberleri Yazılım Haberleri Gündem ile ilgili İnternet Teknolojisi Haberleri ile ilgili konularınıda Haberler Bölümü altındaki başlıklarda paylaşabilirsin.

Ayrıca yeni bir donanım alıcaksan ve kararsız kaldıysan bu tarz donanımlarıda Donanım Tavsiyesi Başlığı altında bizlerle paylaşabilir ve yorumlarımızı alabilirsin.

Burak3331903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BEYLER Size bişe sorcam geçen gün telefonumu şarza koydum 53 dü 1-2 saat bekl3dim normalde 1 sarzi giderken 10 gitmiş bi baktım ekranda turkcell menu bir mesaj beyaz normal ekranda acaba ondan mi kaymaklanir bu sorunu nasıl çözerim beyler

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Sorununu forumda ki üyelere ulaştırmak ve çözüm bulabilmek için mobil dünya bölümünde konu açabilirsin. @Burak3331903

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
BEYLER Size bişe sorcam geçen gün telefonumu şarza koydum 53 dü 1-2 saat bekl3dim normalde 1 sarzi giderken 10 gitmiş bi baktım ekranda turkcell menu bir mesaj beyaz normal ekranda acaba ondan mi kaymaklanir bu sorunu nasıl çözerim beyler
10 yıllık konuyu nasıl buldun bence bunu bi araştıralım :)

Ali56gjjj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rise öf tomb raider alcamda sistem 8 gb ram, intel i5 2.60 ghz ,nivida Geforce 920MX ekran kartı 2 gb ,win 10

RAHAT OYNARMIYIM

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Rise öf tomb raider alcamda sistem 8 gb ram, intel i5 2.60 ghz ,nivida Geforce 920MX ekran kartı 2 gb ,win 10

RAHAT OYNARMIYIM
ilk sorunu gereksiz bir konuda hort yaparak yaptığın için büyük ödülü kazandın büyük ödülü sorma zaten söylesekde birşey fark etmez.

Ali56gjjj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizce call of duty 5 iyimidir yorumlarınızı bekliyorum

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Sizce call of duty 5 iyimidir yorumlarınızı bekliyorum
bu sorunu hiç görmemiş olalım normalde silmemiz gerekli bu şekil alakasız soruları ama iyidir diyelim bir dahaki mesajını düzgün bir şekilde bölümde açarsak güzel olur

burakersan001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bi soru sormak istiyorum daha yeni uye oldum kusura bakmayın belki yanlış yere yazıyorum ama ben forumda nasıl konu açılacagını bilmiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

boss joker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayar hakkında soracak herhalde... ;( baksana öyle yazmış
Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al böle bi tane birş mesaj attı wp den tanımıyorum bu site nedir bi araştırımısın abicim

---- Mesajlar birleştirildi ----

http://sciroccoturkiye.com/fcbx sonunda 1 tane daha / var onuda yaz bak bi tane birş mesaj attı wp den tanımıyorum bu site nedir bi araştırımısın abicim

http://sciroccoturkiye.com/fcbx sonunda 1 tane daha bi tane birş mesaj attı wp den tanımıyorum bu site nedir bi araştırımısın abicim
ilk sorunu gereksiz bir konuda hort yaparak yaptığın için büyük ödülü kazandın büyük ödülü sorma zaten söylesekde birşey fark etmez.

http://sciroccoturkiye.com/fcbx sonunda 1 tane daha bi tane birş mesaj attı wp den tanımıyorum bu site nedir bi araştırımısın abicim

Son düzenleme:

Çağrı BALÇIK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hdmı kablosuyala laptop nasıl smart tv ye bağlanır yardım edebillirmisiniz. NEREYE SORU YAZICAM PLS YARDIM

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Hdmı kablosuyala laptop nasıl smart tv ye bağlanır yardım edebillirmisiniz. NEREYE SORU YAZICAM PLS YARDIM

HDMI Kablo İçin Alttaki

Kablosusuz Yani Wifi İle Bağlamak İçinde Alttaki Videoyu Yardımcı Olacaktır Umarım.

Aliefe19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler radeon r9 280x ve gtx 660ti en kötü
Geforce gtx 750ti ve radeon hd 7770 en iyi
Şeklinde oynanan oyunu intel uhd graphics 620 ile oynar mıyım ?

Yunus Emre KAPU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ben yeni bir telefon almıştım ve bu telefonda YouTube'dan hiç bir şeyi yüksek kalite ile izleyemiyorum wi-fi kalitesi oldukça iyi fakat yinede videoları yüksek çözünürlüklü olarak izleyemiyorum 1080p seçeneğine tıklasam bile video 144p de açılıyor telefonumun diğer bağlantılar ile ilgili bir sorunu yok sadece bu sıkıntısı var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Merhaba ben yeni bir telefon almıştım ve bu telefonda YouTube'dan hiç bir şeyi yüksek kalite ile izleyemiyorum wi-fi kalitesi oldukça iyi fakat yinede videoları yüksek çözünürlüklü olarak izleyemiyorum 1080p seçeneğine tıklasam bile video 144p de açılıyor telefonumun diğer bağlantılar ile ilgili bir sorunu yok sadece bu sıkıntısı var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Böyle kimse yardımcı olmaz tek konuda onlarca soru var siz konu açın en iyisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...