Soru sorma Kısmı...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

forever

Asistan
Sevgili Sdn çalışanlarından benim bir ricam olacak bilgisayar hakkında arkadaşlarımıza soru soracağımız bir yer de olursa oradan daha kolay bilgi alışverişi yapabiliriz.. die düsünüyorum.. YArdımcı olursanız sevinirim...

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Mesela ne gibi bişi soracaksın forever ?
Biraz daha açar mısın konuyu..

lucifer

Profesör
Bilgisayar hakkında soracak herhalde... ;( baksana öyle yazmış

chimera

Dekan
Onursal Üye
Donanım sorunları hakkında soru sorucaksan Donanım Sorunları ve Çözümleri Başlığı altında bu soruları sorabilir sorunlarını anlatabilirsin.

Yazılım sorunları hakkında ise Yazılım Başlığı altında bunları paylaşabilirsin.

Donanım Haberleri Yazılım Haberleri Gündem ile ilgili İnternet Teknolojisi Haberleri ile ilgili konularınıda Haberler Bölümü altındaki başlıklarda paylaşabilirsin.

Ayrıca yeni bir donanım alıcaksan ve kararsız kaldıysan bu tarz donanımlarıda Donanım Tavsiyesi Başlığı altında bizlerle paylaşabilir ve yorumlarımızı alabilirsin.

Burak3331903

Üyecik
BEYLER Size bişe sorcam geçen gün telefonumu şarza koydum 53 dü 1-2 saat bekl3dim normalde 1 sarzi giderken 10 gitmiş bi baktım ekranda turkcell menu bir mesaj beyaz normal ekranda acaba ondan mi kaymaklanir bu sorunu nasıl çözerim beyler

Entürkteynment

Doçent
Sorununu forumda ki üyelere ulaştırmak ve çözüm bulabilmek için mobil dünya bölümünde konu açabilirsin. @Burak3331903

alpacino_34

Profesör
BEYLER Size bişe sorcam geçen gün telefonumu şarza koydum 53 dü 1-2 saat bekl3dim normalde 1 sarzi giderken 10 gitmiş bi baktım ekranda turkcell menu bir mesaj beyaz normal ekranda acaba ondan mi kaymaklanir bu sorunu nasıl çözerim beyler
10 yıllık konuyu nasıl buldun bence bunu bi araştıralım :)

Ali56gjjj

Üyecik
Rise öf tomb raider alcamda sistem 8 gb ram, intel i5 2.60 ghz ,nivida Geforce 920MX ekran kartı 2 gb ,win 10

RAHAT OYNARMIYIM

burakersan001

Üyecik
arkadaşlar bi soru sormak istiyorum daha yeni uye oldum kusura bakmayın belki yanlış yere yazıyorum ama ben forumda nasıl konu açılacagını bilmiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

boss joker

Üyecik
Bilgisayar hakkında soracak herhalde... ;( baksana öyle yazmış
Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al böle bi tane birş mesaj attı wp den tanımıyorum bu site nedir bi araştırımısın abicim

---- Mesajlar birleştirildi ----

http://sciroccoturkiye.com/fcbx sonunda 1 tane daha / var onuda yaz bak bi tane birş mesaj attı wp den tanımıyorum bu site nedir bi araştırımısın abicim

http://sciroccoturkiye.com/fcbx sonunda 1 tane daha bi tane birş mesaj attı wp den tanımıyorum bu site nedir bi araştırımısın abicim
ilk sorunu gereksiz bir konuda hort yaparak yaptığın için büyük ödülü kazandın büyük ödülü sorma zaten söylesekde birşey fark etmez.

http://sciroccoturkiye.com/fcbx sonunda 1 tane daha bi tane birş mesaj attı wp den tanımıyorum bu site nedir bi araştırımısın abicim

Son düzenleme:
stat counter