[SORU] Merhaba Bilgisayar Açılış Ekranında Kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

ilke7972

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Bilgisayar İşletim Sistemim
Windows Xp Professional
CPU: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz
1024MB DDR2: 400MHz
256MB EKRAN KARTI
İnternet Explorer 8

Windows XP Professional İşletim sistemim Kuruluydu Ben Windows 7 Kurarken Bazı Hatalarla Karşılaşıldı Kapatılması Gerekiyor Hatası Geldi Ekrana Sonrasında Reset Attım ve Bilgisayarım İlk Açılış Ekranında Kalıyor Örnek Bir Resim Koyuyorum
1413.jpg

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Benimde anakartın logosunda takılıyordu bir aralar. Elektrik kablosunun yerini değiştirince düzeldi. Takılınca, HDD ışığı falan yanmıyordu. Seninde öyleyse kabloyu değiştirip deneyebilirsin.

ilke7972

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onunla Alakalı Olduğunu Sanmıyorum Kardeş Genede Saolasın Cevapladığın için

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
BIOS ayarlarından her şeyin düzgün olduğunu kontrol eder misin?
Sabit disk tanımlamaları,
Boot Order, vs...

ilke7972

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bios Ayarlarına Giremiyorum Boot Olarak Cd Bile Çalışmıyor F8 e basınca Yani Anakart Tanımında Takılıp Kalıyor Her Açıldığında

kaplan42

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Anakartın bozulmuş olabilir.ama Şunu deneyebilirsin , kasayı aç , anakartın pilini çıkart 1-2 dakika sonra tekrar tak.bu şekilde bios ayarlarını resetlemiş olursun.Tekrar aynı sorun devam ederse servise götürmeni tavsiye ederim

ilke7972

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anakartın bozulmuş olabilir.ama Şunu deneyebilirsin , kasayı aç , anakartın pilini çıkart 1-2 dakika sonra tekrar tak.bu şekilde bios ayarlarını resetlemiş olursun.Tekrar aynı sorun devam ederse servise götürmeni tavsiye ederim
Bios Pilinide Denedim Oda Olmadı Şuan Hala Aynı

Tamam Arkadaşlar Harddisk Sorunlu Eski Bir Harddiskle Denedim Windows Kurulu OLmadığı için Başlamadı Gene Ama Bios Açılıyor Boot CD Açılıyor Benim Harddisk Sorunlu Değiştirecez Artık Nabalım Tşk. Yorumlar ve yardımlarınız için.

Son mesajlar