Sor çöz bilgini tazele, çekilişe katıl kitap kazan!

Bu konuyu okuyanlar

MASDev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar

SDN Forum ailesine yeni katıldım. Açılışı, yaptığım bir uygulamayı sizlerle paylaşarak yapıyorum. Beni buraya yönlendirdiği için Hakkı Beye teşekkürlerimi sunuyorum.

Android ve Kotlin Soru Bankası isimli yeni bir uygulama geliştirdim ve 1 Kasım 2018 itibariyle Play Store'da yayınladım. Şu ana kadar yazdığım üç kitaptan derlediğim bu soruları çözerek bilginizi taze tutabilir, uygulama ile gelen çekiliş bölümünden çekilişe katılarak piyasa değeri 99 TL olan Android Programlama ve Uygulama Rehberi isimli kitabımın Eylül 2018'de basılan 2.baskısını kazanma şansı elde edebilirsiniz. Çekiliş her ay yapılacaktır. Uygulamayı şu anda indirip aktif olan ilk çekilişe katılabilir ve kitap kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Kitaplarım hakkında ayrıntılı bilgilere blogumdan ulaşabilirsiniz: Mehmet Ali SICAK - Android & IoT Developer

Uygulama linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mas.androidvekotlinsorubankas

Uygulama ile ilgili bazı görseller şöyledir:

111.png
222.png
333.png
444.png
555.png
666.png

MASDev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar

Kasım ayında uygulama üzerinde yaptığımız çekiliş ile İzmir'den Doğukan H. ÇAKTU arkadaşımız piyasa değeri 99 TL olan Android Programlama ve Uygulama Rehberi isimli kitabıma ücretsiz sahip oldu. Aralık ayı çekilişi şu an aktif. Sizlerde Android ve Kotlin Soru Bankası uygulamasını indirerek çekiliş menüsünden çekilişe katılabilirsiniz.