SONY'lerde Kararsız Kaldım

Bu konuyu okuyanlar

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Ağustos'dan beri telefon araştırıyorum.SONY xperia arc s e karar kılmıştım,ama androidin son sürümü gelmiyecek bu beni biraz etkiledi.Sonra başka telefonlara baktım hoşuma gitti,ama kararsız kaldım.

Begendiklerim;
[h=3]
[/h]1)SONY XPERIA S(biraz pahalı)
2)
SONY XPERIA S
3)
SONY XPERİA U
4)
SONY XPERİA Arc s

bunlardan hangisini tercih etmeliyim artıları,eksileri nelerdir.

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Ağustos'dan beri telefon araştırıyorum.SONY xperia arc s e karar kılmıştım,ama androidin son sürümü gelmiyecek bu beni biraz etkiledi.Sonra başka telefonlara baktım hoşuma gitti,ama kararsız kaldım.

Begendiklerim;

1)SONYXPERIA S(biraz pahalı)
2)
SONYXPERIA S
3)
SONYXPERİA U
4)
SONYXPERİA Arc s

bunlardan hangisini tercih etmeliyim artıları,eksileri nelerdir.

Hocam valla bende xperia s var cok güzel telefon mükemmel bedava S3 verseler degişmem cünkü S3 ün kasa yapısına güvenemiyorum 10 cekirdek olsa bile.Xperia U güzel yalnız biraz kücük Xperia P sana uygundur bence en azından Sony diger markalar gibi degil ne bileyim hani derler ya kullanmayan bilemez aynen öyle :)

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zaten sony hastasıyım :D xperia s pahalı xperia p hoşuma gitti ama şarjı az gidiyormuş.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sony Xperia Sola derim ben :)

serci91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben xperia s diyorum. Pahalı diyorsan biraz bekle Xperia ion türkiye ye yeni geldi S in fiyatını düşüreceğine inanıyorum (inş düşürürür) :)

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben ocak gibi almayı planlıyorum o zamana düşermi iki

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
jb alacak modellere bak xperia t v j vs

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xperia T, Xperia TX, Xperia V, Xperia S, Xperia acro S, Xperia ion, Xperia P, Xperia Go ve Xperia J periyodik aralıklarla Android’in en hızlı, stabil ve güvenilir sürümüne kavuşacak.

açıklama bu yani p alacak

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Xperia T, Xperia TX, Xperia V, Xperia S, Xperia acro S, Xperia ion, Xperia P, Xperia Go ve Xperia J periyodik aralıklarla Android’in en hızlı, stabil ve güvenilir sürümüne kavuşacak.

açıklama bu yani p alacak
biz 2011 modellere jb vermiyor diye kızıyoruz ama şu tellere bak bir sürü model var

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yani p alcak jb sıkıntı yok.

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Hocam valla bende xperia s var cok güzel telefon mükemmel bedava S3 verseler degişmem cünkü S3 ün kasa yapısına güvenemiyorum 10 cekirdek olsa bile.Xperia U güzel yalnız biraz kücük Xperia P sana uygundur bence en azından Sony diger markalar gibi degil ne bileyim hani derler ya kullanmayan bilemez aynen öyle :)
bence de p gider ama arc s ve u yu düşünmeye gerek dahi yok
bu arada solada alabilirsin ama ben bu civarda telefon alsam desire x alırım

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nette araştırdım,bu xperia p'nin şarjı az gidiyormuş dogru mu acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3 haftadır sony xperia p kullanıyorum. şarzı gerçekten az gidiyor ama memnunum. daha önce xperia neo v kullandım ona göre kıyaslama yaptım şarz konusunu. kamerası fena değil. ben olsam şu anda ion al derim. yani elimdekini satabilsem kesinlikle üzerine para ekler ion alırım ben.

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
2013 ü bekle derim yeni modeller gelecek ve jelly bean güncellemesi ile

jr2012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 haftadır sony xperia p kullanıyorum. pil konusunda haklısın pili gerçekten az gidiyor. daha önce xperia neo v kullandım. xperia p'nin pili neo V'den daha az gidiyor. 275 ppi yapmışlar, 4 inchlik ekranı olan bir telefona 1300 mAh pil koymuşlar hangi mantıkla koydularsa artık. çok fazla uğraşmayacaksan gene gidiyor bir günü rahat ama yine de diğer telefonlara göre daha az gidiyor. ben şu anda eğer xperia p'yi satabilirsem satar, üzerine para ekler ion alırım. ion'un hem tasarımı hoşuma gidiyor hem pili gayet sağlam. şöyle birşey de var hocam. xperia p gördüğüm en parlak ekran ışığına sahiptir. whitemagic diye bir teknolojiye sahip bu xperia p. güneş altında da rahatça görebilirsin ekranı. karar senin.

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 ay sonra xperia s'nin fiyat düşermi acaba en kalite telefon.