Sony'den Yazılımsal Saçmalık! Z3 COMPACT

Bu konuyu okuyanlar

adikazanova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Değerli arkadaşlar Z3 compact kullanıcısıyım. 6.0.1 güncellemesi geldiğinde yüklemedim. Bazı sıkıntılar olduğunu okuduğum için fakat telefonumda arza oldu servise gitti geldi telefonum 6.0.1'e güncellenmiş geldi. Ve bana göre saçmalık olan bir olayla karşılaşmam fazla sürmedi 10dk içinde fark ettim. Telefonumun power tuşuna 2 kere ard arda bastığım zaman kamera acılıyor ah akılsız sony yazılımcıları telefonu 6.0.1e adapte ederken bu telefonların deklanşör tuşu olduğunu mu unuttun yoksa fazladan kamera acılan bi kombinasyon olsun diye mi yaptınız. Siz değerli shiftdelete ailesi ile sesimi duyurmak istedim. yeteri kadar duyurabilirsek bu sorunu sevmeyen bu saçmalık olarak gördüğüm olayı kabullenmeyen arkadaşlar desteklerse shiftdelete yetkililerine kadar ulaştırabilirsek bir video cekip sonyin bu sorununu düzeltmesine vesile olabilirler iyi forumlar

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Marshmallow ile gelen bi özellik. Sony nin bi suçu yok. Ayarlardan kapatabilirsin zaten

adikazanova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony'in bi suçu yokmu ya marshmallow geldi tamam okey ancak bunu telefonlara optimize ediyorlar herlde üzerinde aylarca calışıyorlar. Deklanşör tuşu olan bi telefona 2 kere power tuşuna basınca kamera acılması kadar sacma birşey olamaz ayarlardan kapatabilirsiniz demişsin sana zahmet bana yardımcı olurmusun nasıl kapatıcam.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Ayarlar üzerinden kurcala. Tam olarak nerde olduğunu unuttum. Kilit ekranı bölümünden olabilir

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Değerli arkadaşlar Z3 compact kullanıcısıyım. 6.0.1 güncellemesi geldiğinde yüklemedim. Bazı sıkıntılar olduğunu okuduğum için fakat telefonumda arza oldu servise gitti geldi telefonum 6.0.1'e güncellenmiş geldi. Ve bana göre saçmalık olan bir olayla karşılaşmam fazla sürmedi 10dk içinde fark ettim. Telefonumun power tuşuna 2 kere ard arda bastığım zaman kamera acılıyor ah akılsız sony yazılımcıları telefonu 6.0.1e adapte ederken bu telefonların deklanşör tuşu olduğunu mu unuttun yoksa fazladan kamera acılan bi kombinasyon olsun diye mi yaptınız. Siz değerli shiftdelete ailesi ile sesimi duyurmak istedim. yeteri kadar duyurabilirsek bu sorunu sevmeyen bu saçmalık olarak gördüğüm olayı kabullenmeyen arkadaşlar desteklerse shiftdelete yetkililerine kadar ulaştırabilirsek bir video cekip sonyin bu sorununu düzeltmesine vesile olabilirler iyi forumlar
birşey sorucam konuyla alakalı değil ama z3 compactı aldığın itibaren hiç kastımı, dondumu ? önerir misin ?