sony z3 açılmıyor yardım lütfen

Bu konuyu okuyanlar

Sweitch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese iyi günler dilerim benim cihaz sony xperia z3 bugün bi su testi yapayım dedim sanırım şarj kapağından su geçirdi telefon ön , arka ve sensör nemlendi başta ekran hiç açılmıyordu ondan sonra bi açıldı sony yazısı geldi android geldi kapandı titremeye başladı sürekli ondan sonra titremesi kesildi ve şimdi şarja taktım normal şekilde kapanma tuşu geri bildirim göndermiyor resmen algılamıyor şarjda bastığımda ise 3 kez titreyip telefon kapanıyor ve tekrar şarj ekranı geliyor lütfen yardım edin ne yapmam lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

yardıım

Son düzenleme:

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
telefonu pirincin içine gömün, bir müddet kalsın, içindeki nemi alsın.

hala açılmazsa teknik servis şart gibi görünüyor.

Sweitch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu pirincin içine gömün, bir müddet kalsın, içindeki nemi alsın.

hala açılmazsa teknik servis şart gibi görünüyor.
Telefon suan pirinçte yatırılı şekilde bekliyor.ama dediğim gibi şarj ekraninda güç tuşu işliyor ama 3 kez titriyor kapanıp tekrar şarj ekranı geliyor normal şekilde ise güç tuşu herhangi bir tepkimede bulunmuyor teknik servis işi olmaz garanti bitti düzelir mi çok kötü durumdayım şuan bu telefon benim için önemli başka alamam umarım düzelir değil mi

Bir de anakart ta sorun çıkmış olabilir mi ama ekran geliyor

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
telefonun nemi iyice çekilsin, aradaki su iletkenlik vazifesi görüp butonların farklı işlevler yapmasına sebep olması mümkündür. şimdilik beklemekte fayda var.

Sweitch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonun nemi iyice çekilsin, aradaki su iletkenlik vazifesi görüp butonların farklı işlevler yapmasına sebep olması mümkündür. şimdilik beklemekte fayda var.
tamam bekleyeceğim teşekkür ederim inşallah düzelir ve anakartında bit problem yoktur. :'(