Sony Z2 Wifi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

YunusTR

Asistan
Reaksiyon puanı
4
BEN Z2 kullanıyorum. Wifi acık oldugu halde indirmelerim duruyor internet yok diyiyor ve wifiyi kapatıp açınca yine 1-2 dk calisip sonra gene duruyor (yukarda Full cekiyor internet ve baglantı var gozukuo).
Google play indirmelerim sanki internet yokmus gıbı duruyor. Diger indirmelerde bağlantı kesildi diye kapanıyor. Lütfen yardım edin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı hata bendede var z2 sahibiyim facebooktan videoyu izliyemiyorum 10 sn içinden üzgünüz beklenmeyen hata oldu hatası çıkıyor ve video kapanıyor yardım lütfen..

YunusTR

Asistan
Reaksiyon puanı
4
aynı hata bendede var z2 sahibiyim facebooktan videoyu izliyemiyorum 10 sn içinden üzgünüz beklenmeyen hata oldu hatası çıkıyor ve video kapanıyor yardım lütfen..

Bendede o hatayı veriyor, sony e bi geribildirim yollamalıyız.

YunusTR

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar yeni sistem güncellemesiyle bu hata giderildi, cillop gibi telefon oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende z2 kullanıcısıyım konum tabanlı wifi açık olmasına rağmen kayıtlı bir wifi alanına girdiğimde wifi otomatik aktif olmuyo baya uğraştım ama düzeltemedim bi türlü wifi kapalıyken teli kapatıp açıyorum otomatik olarak wifiye bağlanıyo bi ayarı yanlışmı yapıyorum acaba bu konuda yardımcı olursdanız sevinirim teşekürler

mc92001

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Benim tecrübe ettiğim kadarıyla wifi kapalı ise "konum tabanlı wifi" bir işe yaramıyor. wifi açık olduğu durumlarda otomatik bağlanıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun benim telefonumda da var teknik deteği aradım benden telefonu fabrika ayarlarına alıp tekrar denememi istediler. Yaptım ancak çözüm olmadı bağlanıyor bir iki dakika içinde gerek geeole play da gerekse diğer indirme izlemelerde internet bağlantısı yok hatası veriyor .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hard resette çözüm olmuyor. Fabrika ayarlarına aldığım halde aynı sorun devam ediyor. 3G de hiçbir sorun yok ancak Wifi de sürekli hata veriyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar arkadaşım note 3 kullanıyor her odada çekiyor Wifi benim modemin yanında bile zorlanıyor çözümü yok mu bunun ya cıldırıcam

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
lollipop için bu tarz sıkıntı olabiliyor cihaza ota üzerinden flashtool ile rom yükleyip sıfırlayın düzelmesi gerekiyor.

OnurMete ÇERİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wifi açılmıyor bluetooth açılmıyor hotspot açılmıyor servise yollamak istemiyorum. bilgisi olan varsa yazsın serviste sürünmek istemiyorum lütfen.