Sony xperia z5 ne kadar ısınıyor?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
7
Bu telefonu kullananlar tecrübelerini ve telefonun ne kadar ısındığıni yazarlarsa memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Bende bu kadar ısınıyor yorumundan sonra çok merak ettim açıkcası. Oyun hiç oynanmasa kamera kullanılmasa sadece sosyal ve banka uygulamaları kullanılsa bile mi ısınıyor? Çünkü ben böyle kullanıyorum :)

Reaksiyon puanı
7
Bazı yerlerde ısınıyor yazıyor bazı yerlerde ısınmıyor yazıyor.Bu telefon ısınıyor mu isinmiyor mu?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Full HD 60 FPS video kaydına başladım 3.5 dkda ısınma uyarısı verdi. Kaydı kesmedi cihaz youtubede izlediğim videolarda 30 4K video kaydı yapabiliyor fakat arka taraf ciddi derecede 3.5 dkda bile abartısız ciddi bir şekilde ısındı.

Cihaz LTE ağına bağlıykende ısınıyor özellikle üst yarı ısınıyor. Bu benim kısa deneyimim. Uzun süre kullananlar yazarsa daha sağlıklı olur.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
onu Yakutsk'ta çok rahat kullanırsın ellerini sıcacık yapar cebinden güzel ısıtır...

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Z5 compact kullandım telefon 55 dereceyi görüyor maalesef üzgünüm soba gibi ısınıyor kamerası çöp suya dayanıklılık desen rezalet kısa bir süre sonra kulaklık girişi bozulur ekran süresi 7 saat görürsün 10 kere 10 kereden sonra 6 5 4 saate kadar düşer telefonun tek güzel yanı tasarımı
--- Gönderi Güncellendi ---
Bende bu kadar ısınıyor yorumundan sonra çok merak ettim açıkcası. Oyun hiç oynanmasa kamera kullanılmasa sadece sosyal ve banka uygulamaları kullanılsa bile mi ısınıyor? Çünkü ben böyle kullanıyorum :)
Sadece sosyal medyada çok ısınmıyor ama şarja tak şarjda kullan video fotoğraf çek ellerin yanar vallahi

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Z5 kullanıyorum. Ya ben daha önce android kullanmadığım için algılamıyorum ya da millet çok abartıyor ısınıyor mu evet oyun oynarken çok uzu videolar izlerken ısınıyor ama neyi etkiliyor ki bu yani performans aynı. Ayrıca normal kullanımda internette dolaşırken ısınmıyor.bence abartılıyor eğer çok takacaksanız z5 yerine x veya xz ye bakabilrisnz x in işlemcisi farklı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Z5 kullanıyorum. Ya ben daha önce android kullanmadığım için algılamıyorum ya da millet çok abartıyor ısınıyor mu evet oyun oynarken çok uzu videolar izlerken ısınıyor ama neyi etkiliyor ki bu yani performans aynı. Ayrıca normal kullanımda internette dolaşırken ısınmıyor.bence abartılıyor eğer çok takacaksanız z5 yerine x veya xz ye bakabilrisnz x in işlemcisi farklı.
XZnin de işlemcisi farklı daha güçlü ve daha az ısınıyor.

onursiyhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende 1 yıldır var. Kaç dereceyi buluyordur bilmem ama çok ısındığını söyleyebilirim. Hatta 2-3 hafta önce youtube da bir videoyu 720p formatında izlerken telefon çok ısındığı için uyarı verdi fazla ısındığı için kapattı kendıni bende sony destekle iletişime geçtim ve dün servise yolladım bakalım ne olacak. Umarım sizleri biraz olsun aydınlata bilmişimdir.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
z5 kullandım ben 0 almıştım internet üzerinde Sony eurasıa garantili çalıştıgım parayla nakitgözbebeğimdi , kamerasından çok memnundum bazı yerlerde sıkıntı çıkarıyordu tabiki ışık az alıyordu falan gerçeketn gece ve karanlık az ışıklı ortamda kamera çok low'du neyse parmak izi filan çok iyi çalışıyordu , fakat düşük veya orta grafikli oyunlarda ısınma hiç yok denecek kadar azdı , asphalt 8 modern combat 5 nova , vb oyunlardaciddi derecede kameranın oldugu kısım fena ısınıyordu , ama yinede çok çok çok rahatsız etmıyordu ,

ben sattım telefonu ihtiyaçtan , Sonra babam almış aynı z5 dual sim lisini ( benimki tek simdi ) babamın görüşü ise rehbere girerken bile ısınıyor oğlum bu dıyor , yavaş çalışıyor dıyor, arama yapacakken bile 40 takla attırıyor dıyor valla abartıyormu bılmıyorum

babam şu anda hala kullanıyor yani babam hiç memnun değil ısınmasından daha dogrusu ısını performans ciddi derecede düşüyor ,