Sony Xperia Z5 İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Sony Xperia Z5 İnceleme

Sony, yeni amiral gemisi Xperia Z5 ile üst segmente oldukça iddialı bir giriş yaptı. Peki Sony Xperia Z5 bizlere neler sunuyor? Cevabı Sony Xperia Z5 İnceleme videosunda.

Sh3kiL

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Umdugum gibi olmadı sanki incelemeyi izleyince.:mellow:

TheFame

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Klasik tolga cem küçükyılmaz incelemesi. Her zamanki gibi sony haterlığı yaptı
SDN bence sony incelemelerini başka editörlere vermeli.Bu arkadaş kesinlikle taraflı inceliyor önceki incelemelere de bakınca zaten bu bariz ortada belli oluyor.

S

SGKBM

SDN Okuru
Abi son yoruma katılacak kusura bakma ama başka videolar da izledim ya sizin cihazda bi problem var ya da ki ya dası yok z5 çok rahat alınabilecek bi telefon ayrıca z5in kamerasının diğer kameralara göre fazla gören yaptığını söylüyorsun ama IFA berlindeki z5in ön kamerası çok efsane fotoğraf çekmiş hem de videosu bu sayfada ön inceleme adıyla geçiyor z5 i bu videoya göre kötü bulanlar diğer videoları da izleyebilir

TheFame

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Taraflı inceleme yapan Tolga Cem Küçükyılmaz a gelsin bu video
Rakiplerinin bi tık gerisinde diyip durduğu kamerayıda böylece görmüş olduk
Sony Hater ı adama inceleme yaptırılırsa olacağı budur zaten
[video=youtube;_fRFqFeQ6tM]https://www.youtube.com/watch?v=_fRFqFeQ6tM[/video]

K

Kullanıcı bir

SDN Okuru
Bende katılıyorum, tolga abiyi seviyorum ama sony yi yerden yere vurmuş, apple cı ol bişey demiyoruzda objektif bakın.
Bence bir çok artısı var sonynin amiral gemilerinin hepsi her şeyi artık yapabiliyor ama sony en iyisi ve geleceğin markası, adamlar geleceğe oynuyor her koşulda sony :biggrin::biggrin:

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Katılıyorum TheFame.

Kamerası en iyi olan amiral gemisi bu. Hrm para almıyoruz fanboy değilim deniyor, hem kötü olan övülüyot iyi olan yeriliyor. Bu nasıl iş?

Tarık Yılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tolga abinin demek istediği piyasanın en iyisi sony, iphone 6sdende iyi ama sony o kadar iyi ki bu az geldi daha iyisi yapabirler mesajını veriyor, öyle hem ucuz hem kaliteli olmaz tolga abi apple gibi kazık istemiyoruz gerçi sony ye can feda

B

Birileri

SDN Okuru
Gençler Xperia Z5 altın rengi telefon aldım iki gün önce ve Tolga abinin dediği eksikliklerin hiçbiri yok kusura bakma abi senin cihaz bozuk ne yüksek parlaklık iz bırakıyo ne çok ısınıyor ne de kamerası kötü çok ayıp ettin baya eziklemişsin telefonu

O

OGY

SDN Okuru
Tolga diger firmalarafan kac para aldin bu telefonu yerden yere vurmak icin ?