Sony Xperia z5 ile imtihanım

Bu konuyu okuyanlar

zeromaniak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, ben yıllardır lg kullanmış biri olarak ilk defa sonye geçiş yaptım fakat menüleri vs. çok karışık yani bir telefonun birbirine çok yakın özelliklerinin farklı yerlerden açıldığına şahit oldum ki onlarıda yanlışlıkla buldum açıkçası.
Hikayeyi arayüzüne ne kadar yabancı oldugumu anlamanız için anlattım...
1-Mesela bu albüm kısmında tüm içerik kapanmıyor mu ? çünkü bütün fotoğrafların orda dönmesi tam bir saçmalık hani bunu ben tercih etsem anlarımda klasörler şeklinde gözükse daha mutlu olucam bunun için yardım eder misiniz ?
2-Ayrıca klasörler hep böyle yanlamasına bütün ekranı kapsayan boyuttamı kalıyor küçük simgeler olmuyor mu veya ona benzer parçacıklar halinde
3-bu kendine ait uygulamaların bir faydası dokunuyor mu acaba ? ps için olan yada lounge-lifelog-top games-trackID ve avg virüs programı(çok mu lazım ki) ?

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Albüme girip ayarlardan gezinme menüsünde görünmesini istediklerinizi seçebilirsinz klasörü seçerseniz öyle görünür muhtmelen uygulamalarda da ben sadece avg virüs taramasını kullanıyorum diğerleri çok gerekli değil bence

ykpknl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Albümde o şekil resimlerin slayt olnası çok rahatsız edici bencede

zeromaniak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Albüme girip ayarlardan gezinme menüsünde görünmesini istediklerinizi seçebilirsinz klasörü seçerseniz öyle görünür muhtmelen uygulamalarda da ben sadece avg virüs taramasını kullanıyorum diğerleri çok gerekli değil bence
yok öyle değişmiyor arkadaşım ya sala ksalak slayt geip duruyor gerçekten, yani aile içinde çektiğim bir fotonun yada sınıfta çekilen bir fotonun iş arkadaşımın albüme girip görmesi hoş olmazz bence yada buna benzer varyasyonlarında hoş olmadığı kesin