Sony Xperia Z3 Compact Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Sony'nin en yeni modellerinden xperia Z3 compact kullanıcıları soru, sorun, görüş ve önerilerini burada paylaşıyor.

b68a12483792fdc60f7eef1029256ed7.jpg

Reaksiyon puanı
2,554
Uygun fiyata bulunabilirse z1 compact gibi birde telefonumu elden çıkarabilirsem bu külüpteyim inşallah hayırlı olsun diyelim şimdiden :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Uygun fiyata bulunabilirse z1 compact gibi birde telefonumu elden çıkarabilirsem bu külüpteyim inşallah hayırlı olsun diyelim şimdiden :)

Z1 Compact zaten kral gibi telefon neden bu telefon için elden çıkartıcaksınız? ben olsam kullanmaya devam ederdim, Z5 Compact falan çıkınca değiştirirdim.

Bothrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ön kayıt yaptırdık bakalım. Z3 fiyatını abartırlarsa Z3 compact kullanıcısı olacağız.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
z3 kimse tarafından beğenilmedi ama compact gerçekten yine güzel olmuş daha güzel olmuş.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ne yalan soyleyeyim param olsaydi alirdim ben telefonlarin küçük olması taraftariyim :)
Cihaz guzel alacaklara simdiden hayirli olsun

Reaksiyon puanı
2,554
Z1 Compact zaten kral gibi telefon neden bu telefon için elden çıkartıcaksınız? ben olsam kullanmaya devam ederdim, Z5 Compact falan çıkınca değiştirirdim.
Yazıyı düz yazınca böyle oluyor.Bazen ben bile tekrar okuyorum ulen ne demiştim burda diye.Zamanında z1 compact düşünüyodum kalın diyenler oldu kulaklığa sesi yetersiz diyenler oldu kamera hakkını vermiyor diyenler vardı birde acayip çabuk çiziliyordu denilince o zaman bende vazgeçtim z3 compact bekleyeyim dedim.Z1 compact baya pahalıydı ilk çıktığında ama sonra baya uygun fiyatlara indi paralel falanda olsa inşallah z3 compactı da gene bu şekilde uygun fiyatlara buluruz o zaman affetmem işte bende alırım ama 1600 seviyesinin üstünde kalırsa alamam maalesef beni aşar.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
4'' ekrana sahip İphone 5s ile aynı boyutlarda fakat 4.6'' ekrana sahip :lol:

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ekran boyutu bence compact değil ama ideal olmuş. kaç tl ile açılış yapar acaba Türkiye'de?

all1none

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kutu içeriğinde stereo kulaklık yada telefonu yan çevirip şarj etmeye yarayan aparat bulunucak mı ? bu yönde bir kaç söylenti var ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Sorulari cevaplayalim
Kutu içeriğinde stereo kulaklık yada telefonu yan çevirip şarj etmeye yarayan aparat bulunucak mı ? bu yönde bir kaç söylenti var ?
Yurtdışında bulunsa bile Turkiyedekilerde standart şarj aleti kulaklik data kablosu çıkar
ekran boyutu bence compact değil ama ideal olmuş. kaç tl ile açılış yapar acaba Türkiye'de?
Sony bir surpriz yapmazsa 1999 tl den girer

Netkolix

Asistan
Reaksiyon puanı
10
bir video da kasasinin plastik oldugunu soyluyorlardi z3 C nin inanasim gelmedi? Sony ve plastik!

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bir video da kasasinin plastik oldugunu soyluyorlardi z3 C nin inanasim gelmedi? Sony ve plastik!:confused1:

Bothrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Avrupaya bugün dağıtılıyor. Sony Türkiye yan gelip yatıyormu ne yapıyor bizim o ülkelerde geri kalır yanımız yok.

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
z1c kullanıyorum da z3 e geçmeyi düşünmüyorum iki ürün arasında farklar var ama gerek yok değişime şuan için z1c herşeyime yetiyor

msxlabs

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende bu cihazi almayi düşünüyorum....

Bothrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazı sormak için Sony Türkiye'yi arayım dedim ve ulaşamadım.

Netkolix

Asistan
Reaksiyon puanı
10
z1c kullanıyorum da z3 e geçmeyi düşünmüyorum iki ürün arasında farklar var ama gerek yok değişime şuan için z1c herşeyime yetiyor

Yurt disinda yasiyorum dun disardaydim bir magazada telefonlari incelerken kafami kaldirdigimda z3 leri gorunce cok sasirdim :) hemen elime aldim Z3 Compact a resmen bayildim. compacti görenler Z3 e bakmiyacak bile. bildigin z1c ile karistirma bu bambaska bir cihaz ekran kalitesinden tut kasasina kadar islemci ram ine kadar.ve telefon cok cok ince bir yapida ayrica cok daha hafif sasirtacak kadar. benim z1c yi almama sebebim ustteki yandaki ve alttaki cercevelerin ekrani cok kucultmesiydi, Z3c de ekran o kadar geniski iste telefon bu diyorsun. asagida z1c ve z3c nin resimlerini atiyorum ekrandaki farki beraber görelim. z3c yi ben kendim bizzat cektim magazada N8 ile:)

Z1Compact

Z3Compact

Z3 Compact

- - - Mesaj Güncellendi - - -

XYDbG3.jpg
[/URL][/IMG]

Netkolix

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Xperia z3 ve Z3 Compac pil testi

Akilli telefon dunyasindaki en uzun pil ömru sunan telefonlari Sony uretmis gibi duruyor. Z3 cCompact i alkisliyorum:clap:

Xperia-Z3-battery-640x480.png

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben de telefon almayı dusunuyorum. Bunun ıcın arastırma yapıyorum. İlk basta galaxy s5 mını ıphone 5s arasında gidip geliyordum. Sımdıde lg g3 ya da xperia z3c alıcam. z3cye daha sıcagım. Bilgilerinizi benimle paylasırsanız cok sevınıcem. Bunun ıcın uye oldum foruma umarım faydalı olacktır

Milimsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeş sen Miniler arasında kıyaslamaya sokuyorsan Z3c yi aşalamış olursun. Para sıkıntın yoksa gözün kapalı z3c al.

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Android'in rakipsiz mini telefonu.
Keşke diğer firmalarda böyle yapsa.

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
telefonu şarj etmek için çıkardığımız küçük bir parça var o sallanıyor mu ? yani onu çıkarttığımızda bi yere sabitlemeliyiz diye düşünüyorum.henüz inceleme fırsatım olmadı ama bir z1c manyağı olarak merakla bekliyorum

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
O sabit zaten oraya, düşmez merak etme

SBJKN1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu pembeleşme sorunu nedir ya. Tam karar verdim alıcam diyorum telefonu bir de bu sorun çıkıyor.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
telefonu şarj etmek için çıkardığımız küçük bir parça var o sallanıyor mu ? yani onu çıkarttığımızda bi yere sabitlemeliyiz diye düşünüyorum.henüz inceleme fırsatım olmadı ama bir z1c manyağı olarak merakla bekliyorum
Manyetik kablo al sürekli aç kapa yapmak yalama yapar kapağı.

Bir de ilerki serileri bekleyin hatalardan arınsın telefon.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bu güzel aparatmış. Ben orjinal kablo aldım 40+5 TL idi. Şimdi 55 olmuş.

Xperia USB Magnetic Adapter araması ile amazonda 14- 15 dolar aliexpresste falan 5-6 dolara bulunabiliyor. Sony'in docklarından daha güzel ve kullanışlı bence :)