Sony Xperia Z2 Kullananlar Kulübü | Xperia Z2 Teknik Detay Sorun ve Çözümleri

Bu konuyu okuyanlar

x105ZEX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonum hiç açılmıyor açılış logosunda kalıyor.Galiba sistemi falan sildim.Nasıl düzelticem yardım edebilecek var mı ? Stock Rom filan mı atmalıyım ? atıcaksam da nasıl atıcam ?

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Telefonum hiç açılmıyor açılış logosunda kalıyor.Galiba sistemi falan sildim.Nasıl düzelticem yardım edebilecek var mı ? Stock Rom filan mı atmalıyım ? atıcaksam da nasıl atıcam ?
Aynı şey başıma geldi. Sim kartı çıkarttım düzelmisti. Sudden death diyorlar.

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ne yaparken oldu bu olay, rootlarken mi oldu kendiliğinden mi?

blkc06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamera da siyah noktalar var foto çekerken gözüküyor acaip sinir bozucu telefonu amerika dan aldım. Napicam bi yardım eder misiniz.?

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Şimdi ben yurtdışından aldığım için türkiye deki garantiye ücret odeyecekmiyim?.birde neden oluyormuş bu lens olayı bilginiz varmı ?
Neden oluyor bilmiyorum ama sony eurasıa garantisi bu garanti belgesinin bulunduğu tüm ülkelerde geçerli diye biliyorum. Siz bulunduğunuz şehirdeki sony servısıne bı sorun derim. Kutunun içindeki garanti belgesinde yazması lazım Sony Eurasıa diye.

blkc06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden oluyor bilmiyorum ama sony eurasıa garantisi bu garanti belgesinin bulunduğu tüm ülkelerde geçerli diye biliyorum. Siz bulunduğunuz şehirdeki sony servısıne bı sorun derim. Kutunun içindeki garanti belgesinde yazması lazım Sony Eurasıa diye.
teşekkür ederim ,ben acaba oraya toz falan giriyorsa su da girebilirmi diye merak ettim çünkü girerse sıkıntı :D

blkc06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir sorum daha var hoparlörün o boşluğa çok toz giriyor siz nasıl temizliyorsunuz

uqral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba z2 telefonunda telefon çaldıktan belli bir süre sonra kendiliğinden açılma işlevini bulamadım böyle bir özelliği var mı varsa nasıl ulaşabilirim teşekkürler

Vernesus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Telefonum şarja takıldıktan sonra yaklaşık 3 saat civarında %100 şarj kapasitesine ulaşıyor bu sorun tek bende mi var yoksa herkeste mi böyle veya bataryam bozulmaya mı başladı?

ozr_99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar bu şarj tıpası olayını nasıl halledeceğiz valla bıktım yav devamlı çıkıyor kopmuyor ama hee cebimden çıkışta kapak açılıyor

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Arkadaşlar bu şarj tıpası olayını nasıl halledeceğiz valla bıktım yav devamlı çıkıyor kopmuyor ama hee cebimden çıkışta kapak açılıyor

Onu söküp tel yardımı ile yenisini takın veya taktırın. Ortalama 20 TL civarına dock kabloları satılıyor, onlardan alıp dock çıkışından şarj edin. Şarj için usb bağlantı yerini kullanmayın. Aksi takdirde kapak gevşemesini geçtim, ekran yanması yapıyor. Birçok kullanıcı bu durumdan şikayetçi.

ozr_99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Onu söküp tel yardımı ile yenisini takın veya taktırın. Ortalama 20 TL civarına dock kabloları satılıyor, onlardan alıp dock çıkışından şarj edin. Şarj için usb bağlantı yerini kullanmayın. Aksi takdirde kapak gevşemesini geçtim, ekran yanması yapıyor. Birçok kullanıcı bu durumdan şikayetçi.
Teşekkürler dostum tavsiyene uyacağım

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
23.5.A.1.291 nolu güncelleme geldi stamina mod geri dönmüş ama biraz değişmiş.

polat619

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Xperia Z2 telefonumda LTE seçeneği yok.Bunun sebebi ne olabilir.Hattım 4G yi destekliyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20160910-135336.png
    Screenshot_20160910-135336.png
    95.9 KB · Görüntüleme: 269

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Merhaba arkadaşlar. Xperia Z2 telefonumda LTE seçeneği yok.Bunun sebebi ne olabilir.Hattım 4G yi destekliyor.
Telefonun modeli ney D6503 mü D6502 mi? Ayarlarda telefon hakkinda kisminda yazar. Her z2 telefonda lte özelliği yok. D6503 serisi lte destekliyor.

polat619

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun modeli ney D6503 mü D6502 mi? Ayarlarda telefon hakkinda kisminda yazar. Her z2 telefonda lte özelliği yok. D6503 serisi lte destekliyor.
Hmm evet benimki D6502 böyle bişey olacağını bilsem üst modeli alırdım.. Neyse saol bende garantiye yollayacaktım telefonu.

blackandred

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar ben 8 aydır sony m5 kullanıyorum android 6,0 a güncelledikten sonra ana ekranda sağ üst köşedeki saat donmaya başladı bir süre sonra ekranı kiletledikten sonra kilit ekranındaki satt doğru ama sağ üst köşedeki duruyor format attım saatin ayarlarını değiştirdim ama olmuyor ne yapmam gerekeni söyler misiniz garantiye mi göndermeliyim yoksa bir çözümü var mı?

blackandred

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar ben 8 aydır sony m5 kullanıyorum android 6,0 a güncelledikten sonra ana ekranda sağ üst köşedeki saat donmaya başladı bir süre sonra ekranı kiletledikten sonra kilit ekranındaki satt doğru ama sağ üst köşedeki duruyor format attım saatin ayarlarını değiştirdim ama olmuyor ne yapmam gerekeni söyler misiniz garantiye mi göndermeliyim yoksa bir çözümü var mı?

Xperia s

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Root rom atmayı biliyorum. Sadece adım konusunu bilmiyorum adım adım .. Drm keys falan yardımcı olabilecek var mı? Lütfen

Yasin Hayta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony z2 telefonum bi suredir telefonun dokunmatigi fazlami hassas desem bilemedim rahat kullanamıyorum sayfalar arası gezerken olmadık yerlere giriyor yardımcı olursanız sevinirim