Sony Xperia Z1 kullananlar bakabilirmi

Bu konuyu okuyanlar

bmw m3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar xperia z1 almayi dusunuyorum tek sorum bu degisik acilardan bakinca ekranin beyazlasmasi cok rahatsiz ediyormu ve kitkatta ekranin parlakligi ve ekranin biraz daha gorus acisi sunuldugunu okudum z1compact yada g2 demeyin lutfen bizdeuygundan 1378 tlye almayi dusunuyorum

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Xperia z1 de kullanilan ekran teknolojisi geregi kalitesiz bir yapiya sahip sony bu ekrani z1c ve z2 de degistirdi almakta kararliysan sorun yok zaten düz baktigin zaman pek hissedilmez

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Alınmaz illa Sony allam diyosam Eylül-Ekim gibi Z3 tanıtılır. Z2'nin fiyatıda düşer onu alırsın.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
hacı 10 senedir telefon alcan beğendiğini al gitsin ama z1 ben önermem berbat bi ekran var ya gerçekten z1c de istemiyosan z2 paralelde fiyatn düşmesini bekle fiyatı düşene kadar sorunları da biter yada hepsiburada da z ultra var 1400 e o da çok iyi ama ekran çok büyük :)

bmw m3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla aynen bi alamadım gitti habire fikir değiştiriyorum vodafondan z2 almayı düşünüyorumda bi problem felan denk gelirdiye beklemedeyim buyuk ihtimal oyle olucak vodafondan alcam

SrhT01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Z1 tft ekranla gelıyor sakın derm :) arkadaslarn dedıgı gıbı z2 fyat dusmesını bekle yada baska telefonlara yonelmelısın bence ben z2 ıstedm ama almadan cabuk sogudum note 3 e dondum gerı onu alcam ben

Son mesajlar