Sony Xperia Z Satış Fiyatı Kesinleşti!

Bu konuyu okuyanlar

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir telefona kapora vermek nedir ya hem de 1 aydan daha sonra stoklarda olacak bir telefon için:S bekleyin gelsin almak isteyen alsın... (Zaten bir telefona 2000 tl vermek nedir :S pöfffff :mad: )

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim için çok önemli 3 telefonum su yüzünden yalan oldugu için 2000 lira vermeye hazırım :D

YunusK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaza kadar xperia solayı elden çıkarıp xperia ion yerine xperia z almayı planlıyordum.
yarıyıl tatilinde xperia ion alcaktım ki bu xperia z ağır bastı şuan fiyatı biraz yüksek yaza kadar düşerse alacam inş.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
yaza kadar xperia solayı elden çıkarıp xperia ion yerine xperia z almayı planlıyordum.
yarıyıl tatilinde xperia ion alcaktım ki bu xperia z ağır bastı şuan fiyatı biraz yüksek yaza kadar düşerse alacam inş.

Yaza kadar düşse düşse en fazla 1800 tl olur :)

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bakalım görecez artık :)
Bende iPhone 5 alacaktım tam zamanında yaptılar reklamını. Bu telefonu bekleyenlerdenim. Çıkar çıkmaz alacağım 1 ay bekleyeyim 150 tl düşsün falan bu işlere girmeyeceğim ama tahminim 1-1.5 ay içerisinde 1700 civarına yaklaşması. Kıbrıstaki fiyatlara bir bakayım gidince. Çok fark yoksa Türkiye'den alacağım garanti olayı için falan.

YunusK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok ya o kadar az inmez bence biraz daha iner :)

YunusK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1700 1600 iyi bir fiyat o telefon için zaten bakacaz artık

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bende iPhone 5 alacaktım tam zamanında yaptılar reklamını. Bu telefonu bekleyenlerdenim. Çıkar çıkmaz alacağım 1 ay bekleyeyim 150 tl düşsün falan bu işlere girmeyeceğim ama tahminim 1-1.5 ay içerisinde 1700 civarına yaklaşması. Kıbrıstaki fiyatlara bir bakayım gidince. Çok fark yoksa Türkiye'den alacağım garanti olayı için falan.

Gel sana ion satayım ben :D

leonfrt

Doçent
Reaksiyon puanı
1
S3 te çıktığında 1999 tlydi bir kac ay sonra düşer bende o zaman alırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o kadar para vermem diyosanız bu sayfada ne işiniz var Allah Allah gidin düz bi telefon alın sonucta bu sadece bi telefon değil.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaza kadar beklicek olanlar motorola Phone X çıkçak bizzat google ın telefonu piyasayı süpürcek. Android en hızlı güncelleme + tel baya iyi olcak deniyo bakalım ayrıca google telefonu rekabet amaçlı çıkarıyo ve telefonun fiyatının çok yüksek olacagını tahmin etmem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 ün nesini bekleyim samsung aplenin çakması adam olsunlar önce milleti taklit etmesinler smsung sony le yarışamaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tercihim ZL olacak telefonda öncelik performans ararım 4 çekirdekli ve 1.5 ghz 2 gb ram i ile s3 ü ezmiş durumda ve1920*1080 hd olması yetiyo artıyo bile telefonun tahmini fiyatı 1800 civarında olacaktır bekliyorum ZL için telefon almadım.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Haydi sony'ciler 20'bin olmaya az kaldı :)

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
S4 Z'den sonra satışa sunulursa,Z satışları duracaktır.

Sony dünya satış sıralamasında listede olmayan bir marka zaten.

S4 çıkınca piyasada daha çok hareketlenecek,M7,S4,Z.

S

SDN Okuru

SDN Okuru

kardeş dediğin doğru ama sony nin bir stili var . mesela ben bi telefona 1000 lira verecek adam değilim elimde nokia e52 var ama bu telefonu görünce bütçe hesaplamalarına başladım :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629

Kaliteli mallara çok rağbet olmaz genelde millet damacana seviyor :D

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Kaliteli mallara çok rağbet olmaz genelde millet damacana seviyor :D

Ben Sony'i kötülemedim,sadece çok iyi cihazlar geliyor ''satışı çok az olur'' dedim.Sende Samsung'a laf atıyorsun oda senin aklın tabii.

Ya anlamıyorsun,yada tarafsızca yorum yapamıyorsun.Demek istediğim,piyasada Samsung,LG,HTC,Apple varken Sony tabii rağbet görmez,yıllarca Dünya veya Türkiye pazarında rağbet görmedi.

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
herşeyi pahalı kullanan bir millet olmaya alıştık. Yurtdışına git gel gez yapar cihazı alıp gelinebilir 2bin tl ye.

bu dedigin yurtdisi herhalde bulgaristan mi irak mi. neresi ucuzmus boyle. bi hesap cikarabilir misin acaba? mesela git gel su kadar yol parasi tutsa su kadarini seyahatte yesem harcasam su kadarina da telefonu alsam hemde gezdigim yanimda kar kalir diyerekten bi hesapla bakalim neymis ucuz olan.

bir teknolojik urunu almak icin yurtdisina gider gezer alir gelirsin daha ucuza gelir diyenler. uyuzgezer misiniz uyuryazar mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon alırken insan 2 önemli konuya değinirrr telefon elimde nasıl durur zarifmi kabamı incemiii şıkmıııı s 3 diyorsunuzzz s3 telefon değil bir kere ankisörlü telefon ondan güzell onu diyeyim büyük elden dışarı taşıyorrr tutmak zorrr ne bir şekil var ne bir desen var kamera desennn bir işe yaramıyoooo gelelım sony bir kere sony kamerada teknoloji ürünlerine baya bir fark atmış hiç bir telefon üreticisi boşuna zorlamasın kendilerini xperia z ön kamerası yeter hepsine arkayı siz hesablayınn telefonda şıklık desen şıklık ince zarif hızlııııııı hala s3 diyorsunuz s4 diyorsunuzzz note 2 diyorsunuzzz birazzz detaylara ininnnn 5 milyarda olsa alırım xperia z yi kalkıppp balta kadar telefona 1.400 1.500 verecegime 2 milyar temiz paramı veririm rahat ederim kullanışımda her şeyinde

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ben Sony'i kötülemedim,sadece çok iyi cihazlar geliyor ''satışı çok az olur'' dedim.Sende Samsung'a laf atıyorsun oda senin aklın tabii.

Ya anlamıyorsun,yada tarafsızca yorum yapamıyorsun.Demek istediğim,piyasada Samsung,LG,HTC,Apple varken Sony tabii rağbet görmez,yıllarca Dünya veya Türkiye pazarında rağbet görmedi.
Türkiye pazarında rağbet görmediği aşikar ancak Dünya için görüşlerimiz örtüşmüyor :) (Sadece telefon ile kısıtlamıyorum)

tertmenter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir kere sonyi bu kadar isteme sebebi samsung,apple telefonları gibi birbirini kopyalamıyorlar ve sonynin kendi tarzı oldugu için almak istiyoruz. Siz s4 çıkmadan bununla karsılastırıyorsanız lütfen almayın telefonu sony 1-2 yılda bir kaliteli telefon cıkarır, samsung gibi değil zaten bu farklılığından sony almak istiyoruz, herkesin elinde samsung apple varken sony tercih ederim. Fiyat gelince 2bin cıkabılır yurtdısında mart ayında çıksa 650euro diyorlar mayıs hazirana 600euro düsebilir yanı 1500e getirtebilirsiniz , garanti vs. Aldığınız yere bağlı , türkiyeden alacaksanız bekleyin temmuza kadar bence türkler fazla kendine kar koyuyorlar sony kaliteli ve ucuz markadır, tabi buna param yetmiyor , vermem diyorsanız derseniz acro s getirtin ucuzlar o da iyice :) . Ben de biriktirip alacam z

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sony candır ..:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2000 Tl çok fazla galaxy s3 ün bile Dört çekirdek exnoxs 1.4 ghz hızında oldugunu Düşünürsek Sırf 2-3 Cm büyük diye , 100 mhz hızlı diye 2000 tl vermem Çok güzel yapmışlar bayıldım ama herşeyin bi fiyatı vardır derler ya XPERİA Z NİN fiyatı 1500tl ( açılış)
samsungta kasa yok işte biraz hızlı vs. ama xperia z de kasa da var sony zaten xperia modellerinin diğer alt modellerinde bunun zeminini hazırladı ve xperia t xperia v xperia j nin özelliklerini bir araya topladı bu telefon bence sağlamın da sağlamı sony kasaya daha çok önem veriyor telefonlarında ama bu telefona da rakip çıkacaktır illa ki