Sony Xperia Z Satış Fiyatı Kesinleşti!

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Iphone'ye 2 - 3 bin tl verenler bunu alsın :)

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arkadaslar iphone fan boylar zengin evlatlari. Kendinizi onlarla mi kiyasliyorsunuz. Biraz sert gelebilir bu dedigim ama hep ozentiden oluyor bunlar
o salak dizilerin etkisi de buyuk
her dizide calan telefon i phone anasini satayaim

secota

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sonylerin ikinci eli nasıl çok değer kaybediyo mu?

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sony'nin ilk defa yaptığı bir telefonu beğendim.2000 TL ilk giriş için normaldir sonra sonra düşüyor zaten ama hemen Türkiye'ye geldiği gibi almak mantıksız olur.Diğer markaların yeni çıkarıcakları telefonlarıda görmek lazım.

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
herşeyi pahalı kullanan bir millet olmaya alıştık. Yurtdışına git gel gez yapar cihazı alıp gelinebilir 2bin tl ye.

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
okadarda çok degil ıphone 5 2800 den gidiyor haala sırf ekranı bir sıra uzatılmş telefon :) yaz aylarında illaki bu cihaz 1600 e kadar düşer operatör kampanyaları ile uygun şartlarla alınabilir diye düşünüyorum ..s2 satacagım ama bunun içinmi yoksa s4 içinmi bakcaz:) zira s4 tasarımı s3 gibi olursa hayatta almayacagım orası kesin

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
cok para abi. almam asla.
cidden asiri cok ne demek ya 2bin tl

bu özellikler + Sony kalitesini düşününce az değil fiyatı çok uygun :) ben 2500 filan bekliyordum :)
birde s3 ile kıyaslamayın bu telefon damacanadan üretilmedi :D

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bu özellikler + Sony kalitesini düşününce az değil fiyatı çok uygun :) ben 2500 filan bekliyordum :)
birde s3 ile kıyaslamayın bu telefon damacanadan üretilmedi :D
memo oglum altindan mi anasini sattigim aleti. 2bin tl biriktirmek icin 1 yildan fazla calismasi gerek bircok insanin
adamlar en 750 tl aliyo aylik 100-150 tl zor biriktiriyor. nasil alsinlar abi etmeyin

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
memo oglum altindan mi anasini sattigim aleti. 2bin tl biriktirmek icin 1 yildan fazla calismasi gerek bircok insanin
adamlar en 750 tl aliyo aylik 100-150 tl zor biriktiriyor. nasil alsinlar abi etmeyin

abi zaten bu telefon alt yada orta sınıflar için değil üst sınıf için :)

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
abi zaten bu telefon alt yada orta sınıflar için değil üst sınıf için :)
burda ust sinirda olmayip da almak icin can atan insanlar goruyorum ama . bu cidden uzucu
maximum 3 sene kullanirlar o da telefon kirilip basina birsey gelmez veya sikilmazlarsa.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
burda ust sinirda olmayip da almak icin can atan insanlar goruyorum ama . bu cidden uzucu
maximum 3 sene kullanirlar o da telefon kirilip basina birsey gelmez veya sikilmazlarsa.

gönül isterki ucuz olsun herkes kullansın ama bu donanımında bir fiyatı var dimi :) ben seni anlıyorum gerçekten ama yapacak birşey yok. herkes parası yettiği kadarını alacak malesef.

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
gönül isterki ucuz olsun herkes kullansın ama bu donanımında bir fiyatı var dimi :) ben seni anlıyorum gerçekten ama yapacak birşey yok. herkes parası yettiği kadarını alacak malesef.
aynen oyle kardesim
keske herkes butcesine gore alsa
ben s3 aldim evet ama 800 tl ye geldi bana . o yuzden aldim. yoksa hayatta almazdim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şu her seferinde Xperia Z'yi s3 le kıyaslayanlar da yok mu, deli ederler deli :D plastik telefon almak istiyosan al kardeşim. Kaliteden anlamıyosan, git samsung al. Sony de teknolojiden anlayanlara kalsın :D 2000 Beklediğim fiyat 2200 bile bekliyordum aslında One X de aynı fiyata çıkmıştı çünkü. Ama Sony kalitesine göre diğer firmalardan daha ucuza satıyor. O değil de; kolumda smartwatch, elimde Xperia Z olsa... Off (H)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Adam damacanacı :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
S3 ile Xperia Z'yi kıyaslayanlar ne büyük gaflet içerisindedirler....

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu telefona giriş fiyatı için 2000 demek biraz garip bi durum. Bence Sony Apple - Samsung arasında bir segmentte. Yani Samsung'tan iyi Apple'dan kötü. Dolayısıyla kullandığı malzeme,teknoloji,donanım olarak bu fiyatı hakediyor. Ama ben biraz bekler düşünce alırım :)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bu telefona giriş fiyatı için 2000 demek biraz garip bi durum. Bence Sony Apple - Samsung arasında bir segmentte. Yani Samsung'tan iyi Apple'dan kötü. Dolayısıyla kullandığı malzeme,teknoloji,donanım olarak bu fiyatı hakediyor. Ama ben biraz bekler düşünce alırım :)

Apple dan kötü olduğu kime göre neye göre ? yada Samsungdan iyi olduğu kime göre neye göre ? kriteri nedir ?

Bu şekilde genelleme yapmayı doğru bulmuyorum.

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Oppa damacan style :D Bence fiyat yüksek değil uygun (kime göre neye göre ? :D ) zaten zamanla fiyatta düşüşler olacaktır .

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Apple dan kötü olduğu kime göre neye göre ? yada Samsungdan iyi olduğu kime göre neye göre ? kriteri nedir ?

Bu şekilde genelle yapmayı doğru bulmuyorum.

Marka prestiji,ticaret hacmi? Ama bu arada ben 'bence' ifadesini kullandım. Yani benim gözümde durum böyle. Bence Sony elit bir firma. Başkası için böyle olmayabilir.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
arc s ile bi sene daha devam ederim ben :D

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yalnız sitede tahmini fiyatın 1.999 olacağını söylenmiş ve bu fiyattan ön siparişe açılmış yani telefon ülkemize geldiğinde daha pahalı veya daha ucuza satışa çıkarılabilir.. ama bende bu fiyattan satışa çıkarılacağını düşünüyorum ve bu seviye bi telefon için fiyatı normal buldum

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bugün yarın kaporayı veririm bende :D