Sony Xperia Z kullanıcıları kulübü [Şimdi Türkiye'de]

Bu konuyu okuyanlar

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
O Honkok romu ben yükleyemedim sıkıntı çıkardı. Tr rom da bir sıkıntı yok ses gayet iyi bende... ama hafıza kartı ile sıkıntı yaşayanlar olmuş konu açmışlar forumda oraya bir bak istersen

Hafıza kartı kullanmıyorum hocam, şuan sadece benim için kulaklık sesi diyebilirim. Birde Hotspot açarken hata veriyor. Ama Hotspotu hata vermesine rağmen açıyor :D

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Hafıza kartı kullanmıyorum hocam, şuan sadece benim için kulaklık sesi diyebilirim. Birde Hotspot açarken hata veriyor. Ama Hotspotu hata vermesine rağmen açıyor :D

Hotspotu denemedim :D ama cihaz bildiğin daha hızlı çalışıyor ve çok daha görsel albenisi arttı :D

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Hotspotu denemedim :D ama cihaz bildiğin daha hızlı çalışıyor ve çok daha görsel albenisi arttı :D

Aynen hocam. Kullanıcıların kimisi Sony'nin verdiği Lolipop'a berbat demiş, anlam veremiyorum yeniliğe açık olmalı insan. Bence gayet ve şık olmuş. Ben Sony'nin her zaman arayüzünü beğenirim. :D Ekran ve Kamera'da ciddi gelişme var. Telefon kullanılabilir olmuş aslında lolipop'la :S

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar dosya nasıl flashlanıyordu ya unutmuşum :)

5.0'a nasıl root yapıyorsunuz ek olarak

ben kingo root kurdum yaptım

bl kilidi kapalı ve ses modu yükleyecektim recovery moda açamadım telefonu bi türlü. dual recovery kurdum bilgisayara, telefona bağlayıp yükledim. ama recovery modda açamıyorum telefonu

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar, sizin telefonda da sürekli wifi kopması yaşıyor musunuz? Whatsaptan mesajlar zamanında gelmiyor wifi açıkken, telefon kilitli iken whatsapp mesajı geldiğinde wifi açıldıktan sonra mesajı görebiliyorum.

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar, sizin telefonda da sürekli wifi kopması yaşıyor musunuz? Whatsaptan mesajlar zamanında gelmiyor wifi açıkken, telefon kilitli iken whatsapp mesajı geldiğinde wifi açıldıktan sonra mesajı görebiliyorum.

Evet hocam ama o stamina mod ile alakalı. Kapatırsanız düzeliyor.

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
stamina kapalı dostum. ama tuş kilidini kapatınca bi süre sonra kendi kendine wifi kapanıyor bazen açılıyor. tuş kilidini açıyorum bi bakıyorum wifi kapalı. şarj yüzde 100 de iken bile yapıyor.

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
stamina kapalı dostum. ama tuş kilidini kapatınca bi süre sonra kendi kendine wifi kapanıyor bazen açılıyor. tuş kilidini açıyorum bi bakıyorum wifi kapalı. şarj yüzde 100 de iken bile yapıyor.

Ben Stamina ayarlarıyla oynayıp düzeltmiştim onu bende de öyleydi.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Oyun performansı nasıl ? Mesela gta v kasmadan oynatır mı ? zaten gta oynatıyorsa her oyunu oynatır

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
O değilde dün bir periskop yayını yapayım dedim çamur gibi görüntü çıktı.Şunu anladım Z'i değiştirme zamanı gelmiş.

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] sen uygulama sayısını azalt, daha bizi 1 yıl götürür bu Z (Nazar Değmesin) :D

balper

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dünden beri facebook ve twitter da ağırlaşma mevcut.Bu sabah ta durum aynı. Face veya twitter dan değil galiba. Normalde bu zamana kadar düzelmesi lazımdı.internette bu yavaşlama ile ilgili bir haber de yok..bilgisi olan var mı

balper

Asistan
Reaksiyon puanı
2
6fc4cab054d410ee585225ff5ca6dad6.jpg

Yoksa bundan dolayı mı