Sony Xperia Z Hakkında Her Şey

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
Siyahını gözüme kestirdim :)

angel75

Dekan
Onursal Üye
yorum yapamıyorum... kelimeler takıldı boğazımda..

Ghost34

Profesör
beğenmek ne kelime 2bin lira ve altında bir fiyat olursa direk alacağım

kowalskii

Profesör
İşe girdikten sonraki ikinci hedefim. Sonunda böyle adam akıllı bir telefon yapmış olmaları beni sevindirdi. ZL modeli de varmış sanırım. Ama bu bile yıllarca rahat rahat kullanılır :)

foz54

Üyecik
tüketim çılgınlığında son nokta bu cihaza aşık oldum ya la...
ancak iPhone 5 ile ekran karşılaştırması görmeden almam

aagkn

Profesör
Abi yeni aldığım telefonu en az 2 sene kullanırım diye alıyorum ama gel gör şimdi benim ne suçum var. :D
Tek kelime ile MUHTEŞEM diyorum. :)
Son olarak üzeri tozla kaplanan telefonu su dökerek yıkama sahnesi fenaydı.

BeyaZayeB

Profesör
Harika bir cihaz.
Bundan 5 - 6 yıl sonra bu cihaz hakkında ne düşüneceğiz merak ediyorum :)
Kasıyor bu telefon ya , ekran çözünürlüğü de iyi değil diyen olursa şimdiden canı cehenneme :D

YellowRed

Rektör
telefonu tuvalete düşürme derdine son! :mrgreen:

şaka bir yana çok güzel telefon. ilk defa sony markalı bir telefon hem tasarımı hem teknik özellikleriyle çok hoşuma gitti. eskiden ikisinden biri hep eksik kalıyordu. bataryası da biraz daha yüksek olsa tadından yenmezdi ama rakiplerine göre gene çok iyidir. umarım türkiye fiyatı çok pahalı olmaz. :)

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Telefon mükemmel diyebiliriz. Ben de videoları izlemeye doyamadım. Müthiş iş çıkarmış Sony...

Şimdi gelelim gerçeklere :
Telefon yılın 2. çeyreğinin sonlarına doğru Türkiye'ye gelecek. Bu da demek oluyor ki Haziranda Türkiye'de olacak... Yüksek ihtimalle 1.800 gibi bir rakamla çıkacak...

ve bundan da önemlisi Sony'nin her telefonu muhakkak 6 ay sonra inanılmaz fiyat düşüşleri yaşıyor.

Yani kazık yemek istemiyorsanız bu telefonu 2014'ün bu aylarında almalısınız... 1 sene bekleyin :D

spybot

Guru
Onursal Üye
Telefon mükemmel diyebiliriz. Ben de videoları izlemeye doyamadım. Müthiş iş çıkarmış Sony...

Şimdi gelelim gerçeklere :
Telefon yılın 2. çeyreğinin sonlarına doğru Türkiye'ye gelecek. Bu da demek oluyor ki Haziranda Türkiye'de olacak... Yüksek ihtimalle 1.800 gibi bir rakamla çıkacak...

ve bundan da önemlisi Sony'nin her telefonu muhakkak 6 ay sonra inanılmaz fiyat düşüşleri yaşıyor.

Yani kazık yemek istemiyorsanız bu telefonu 2014'ün bu aylarında almalısınız... 1 sene bekleyin :D
Cimri pesiden öğütler :D

shakal

Profesör
htc m7 cikmadan bir sey diyemem simdilik beklemedeyim ,7 aydir bekliyorum biraz daha beklerim

PetyrBaelish

Profesör
Çok iyi olmuş Sony bu sefer düzgün bir şey yaptı.Şimdi sıra Galaxy S4'te acaba S4 nasıl olacak?

stat counter