Sony xperia xz1 mi s7 edge mi?

Bu konuyu okuyanlar

Laçin4

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23
Sony xperia xz1 mi s7 edge mi?

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
5,172
S7 Edge

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tasarım
Ekran
Pil
Kablosuz Şarj
Kamera
Kamera konusunda kesinlikle xz1 ayrıca pil süresi olarakta ekrandan kaynaklı olarak hemen hemen eşitler.

Ayrıca xz1 performans olarak çok daha önde. Eğer ki illa tasarım istiyorsanız g6 daha mantıklı...

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Kamera konusunda kesinlikle xz1 ayrıca pil süresi olarakta ekrandan kaynaklı olarak hemen hemen eşitler.

Ayrıca xz1 performans olarak çok daha önde. Eğer ki illa tasarım istiyorsanız g6 daha mantıklı...
Arka kamerada kesinlikle S7 Edge ön kamerada XZ1 bir tık iyi olabilir.Batarya konusu eşitlenmiyor maalesef arada 1000Mah var S7 Edge net daha iyi
Performans anlamında evet XZ1 önde ama S7 Edge de gayet performanslı yeterli olur.Tasarım konusunda ben S7 Edge'in çok ileride olduğu fikrindeyim(LG G6'dan da)tabi tasarım göreceli o ayrı

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Eğer kağıt üstündeki özellikleri değil de işlevsellik ve kullanıcı deneyimini önemsiyorsanız kesinlikle S7 Edge. Benim de almayı düşündüğüm bir telefon ama Note FE daha iyi olurdu, fiyatı bu kadar yükselmeseydi keşke. Belki ben de S7 Edge veya Note FE alırım, belli olmaz. Aslında seneye 5G destekleyen telefonlar çıkacak, beklemek iyi olabilir ama döviz kuru malum.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Eğer kağıt üzerindeki özellikler sizin için önemli değilde kullanıcı deneyimi ön planda ise S7 Edge derim edge ekran always on Display vs güzel özellikleri var S7 Edge'in

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
S7 edge eskidi ama bu kötü telefon olduğu anlamına gelmez kesinlikle. Bu saatten sonra alinmasina karşiyim ben. 2 yıldan fazla oldu çünki. Kamera konusunda xz1 arka olarak gündüz daha iyi gece s7 edge daha iyi. Ön kamerayı bilemiyorum. Performansta xz1 daha iyi. Tasarım size kalmiş. 2000tl az para değil tercih sizin :)

Reaksiyon puanı
5,172
Arka kamerada kesinlikle S7 Edge ön kamerada XZ1 bir tık iyi olabilir.Batarya konusu eşitlenmiyor maalesef arada 1000Mah var S7 Edge net daha iyi
Performans anlamında evet XZ1 önde ama S7 Edge de gayet performanslı yeterli olur.Tasarım konusunda ben S7 Edge'in çok ileride olduğu fikrindeyim(LG G6'dan da)tabi tasarım göreceli o ayrı
S7 nin son güncellemeleri gelecek. Samsungda güncellemesi biten telefon kullanıcıyı üzer. Eğer xz1 sevilmezse g6 alınmalı

Sweeny

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Kesinlikle s7 edge tavsiye ederim. Sony xz1 çok kronik sorunlu bir telefondur. Fiyatının düşük olmasının sebebi budur.

Sony xz1'in ekranında çizgi sorunu var. Çoğu kimse bu sorun yüzünden sıkıntı çekiyor araştırabilirsiniz.

Ses seviyesi azdır.

Sinyal çekim gücü diğer telefonlara göre daha azdır.

Kamera olarak s7 edge'nin gerisindedir. Zamanında bizzat deneyimledim.

Herşey donanım değildir. Lakin s7 edge'nin donanımı eski sayılcak donanım değildir.

Laçin4

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23
Kesinlikle s7 edge tavsiye ederim. Sony xz1 çok kronik sorunlu bir telefondur. Fiyatının düşük olmasının sebebi budur.

Sony xz1'in ekranında çizgi sorunu var. Çoğu kimse bu sorun yüzünden sıkıntı çekiyor araştırabilirsiniz.

Ses seviyesi azdır.

Herşey donanım değildir. Lakin s7 edge'nin donanımı eski sayılcak donanım değildir.
Bro iyi bi teleofon öner ya yarın peşin pa

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ses seviyesi azdır.

Bro iyiy

Bro iyi bi telofon öner ya yarın 2000tl peşin paramla telofon bakacağım yurt dışı ithalatçı garantili olmaması lazım acil cevap

Son düzenleme: