Sony Xperia XZ, Note 7'yi geride bıraktı!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,324
etrafımda hiç kullanan yok

Valla bunca zaman geçti o telefon çıkalı, ne telefoncularda ne de insanlarda bir tane bile görmedim şimdiye kadar.
Ha birde popülaritesini note7'yi geçerek yapmışsa zaten ölü doğmuş demektir. Yahu mezara defnedileli aylar geçmiş bir telefonla yarışmak ne demek? Uha diyorum, fesübhanallah diyorum, başka da bişey demiyorum. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Valla bunca zaman geçti o telefon çıkalı, ne telefoncularda ne de insanlarda bir tane bile görmedim şimdiye kadar.
Ha birde popülaritesini note7'yi geçerek yapmışsa zaten ölü doğmuş demektir. Yahu mezara defnedileli aylar geçmiş bir telefonla yarışmak ne demek? Uha diyorum, fesübhanallah diyorum, başka da bişey demiyorum. :)
Bizim bir arkadaş görmüş bende gidip bakacaktım aslında ama otobüs hareket etmeye başlayınca bakamadım adam s8 gelsin note 7 yi verir onu alırım demiş böyle muazzam telefon görmedim demiş

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
XZ'yi kullanip memnun kalmayan gormedim. Kullaniyorum ciddi manada çok memnunum. Darisi Diğer kullanıcılara :D

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
XZ ' nin NOTE 7 yi geçme şansı %0. Ağzı ile kuş tutsa geçemez.

Patlasa da çatlasa da zor.

Anca ateşlenip uzaya fırlarsa belki. Onun haricinde zor.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Dünya piyasasını Türkler belirlemiyor arkadaşlar.. Biz kullanmıyoruz diye satmadı olmuyor.. Biz kullanmıyoruz diye kötü olmuyor.. Dünyada bizim dışımızda 7 milyar insan daha var..

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
XZ ' nin NOTE 7 yi geçme şansı %0. Ağzı ile kuş tutsa geçemez.

Patlasa da çatlasa da zor.

Anca ateşlenip uzaya fırlarsa belki. Onun haricinde zor.

Gerçek söylediğimi sananlar olabilir. İroni yaptım bilginize.

Zira Hiçbir marka konusunda fanatikliğim yoktur:)

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Sony neden hala OİS kullanmamakta ısrar ediyor anlamıyorum. Gerçi XZ ile bayağı ilerlettiler teknolojilerini, ama hala eksik yanları var...
Note 7'yi geçti haberi nedir? Samsung istese böyle reklam yapamazdı. :D