Sony Xperia XZ incelemesi

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Sony Xperia XZ incelemesi

Sony Xperia XZ inceleme videomuzda, IFA 2016'da duyurulan şirketin en yeni amiral gemisine yakından bakıyoruz. Bakalım Xperia XZ bizlere neler sunuyor?

Xperia XZ modelini beğendiniz mi? Sizce telefon bu fiyatı ve özellikleriyle başarılı olabilecek mi?

Son düzenleme:

42patriot42

Asistan
2500 fiyat vermişler sony den iphone a geçmiştim biraz daha ucuzlaması halinde tekrar bu ürünle sony e geçiş yapmayı düşünüyorum.

cagatayz

Asistan
Xperia XZ yi Sony Center üzerinden aldım. Biraz pazarlıkla 2650 TL'ye düşebilirsiniz. Sorunuz varsa cevaplayabilirim. Telefondan gayet memnunum. Pil dayanımı çok iyi. Stamina Mod un performans kısmını seçtiğinizde herhangibir performasn sıkıntısı yok. Z5 veya önceki telefonlardan kullanıcıysanız ekran çözünürlüğü ayni Full HD yalnız renk vermesi güzel. Kamera zaten çok iyi Ön ve Arka olmak üzere.

Mehmet Mirza

Üyecik
Ben en çok ısınma problemi olup olmadığını merak ediyorum. ben Z2 kullanıyorum ve çok ısınıyor XZ ısınmıyorsa alırım

Troob

Profesör
gayet güzel telefon düşünenlere öneririm ayrıca ısınacağını sanmam bende z5c var o bile ısınmıyor artık..

Troob

Profesör
zevkler ve renkler.. bana kimse z5c de çerçeveler çok fazla diyemez, dedirtmem :) ama z5 te birazcık olabilir :D

stat counter