Sony Xperia Xa1

Bu konuyu okuyanlar

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Haweii iyi marka aslında ama nedense itici geliyo bana cihazları.
s6 edge deki bulunan (1800tl) kavisli ekrana g8'de sahip olunca (950 tl'ye almıştık önceden) tabi diğer markaları kötülüyorum.

huawei hiç de itici bir marka değil. huawei yine sollamış.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Yav he he :D
Huaweinin gerçekten kavisli bir cihazı ithalatçı garantili olduğu halde şuan 3000-3500 TL'ye satılan mate 9 pro
:D:D:D:D
O da diğerlerini geçiyor. gerçek kavisli ekran kavramını sizden duyuyorum. kavis zaten gereksiz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
O da diğerlerini geçiyor. gerçek kavisli ekran kavramını sizden duyuyorum. kavis zaten gereksiz.
Kime göre gereksiz ? Bana göre de gerekli
Gerçek kavis dediğim kıvrımlı ekran senin dediğin 2.5D cam bilmiyorsun boş yorum bari yapma

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Kime göre gereksiz ? Bana göre de gerekli
Gerçek kavis dediğim kıvrımlı ekran senin dediğin 2.5D cam bilmiyorsun boş yorum bari yapma
kıvrımlı kavis deseydiniz. diğer söylenişini bilmemem benim suçum değil. kendiniz diğer söylenişini söyleyin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
kıvrımlı kavis deseydiniz. diğer söylenişini bilmemem benim suçum değil. kendiniz diğer söylenişini söyleyin.
Sen daha kavisin ne olduğunu bilmiyorsun gelmiş burda yok şöyle yok böyle diye cahil cahil konuşuyorsun
7 plusda da 2.5d cam var g8de de niye 7 plus alalım ki g8 alalım biz
Sen bu git kavisin tanımını öğren gel sonra yorum yapmaya kalkış

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Sen daha kavisin ne olduğunu bilmiyorsun gelmiş burda yok şöyle yok böyle diye cahil cahil konuşuyorsun
7 plusda da 2.5d cam var g8de de niye 7 plus alalım ki g8 alalım biz
Sen bu git kavisin tanımını öğren gel sonra yorum yapmaya kalkış
aynı cam olabilir. ama yine de kıvrımlı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
aynı cam olabilir. ama yine de kıvrımlı.
Yine de kıvrımlı ?
Hocam sen neyden bahsediyon kendimi gerizekalı gibi hissetmeye başladım anlamıyorum düzgün bir konuşman yok .
2.5D dediğin cam Gm5 Plusda da var ip 7de de 7 plusda da
İlk yazdığın yorumun hiç bir mantığı yok kalkıp burda boş boş konuşuyorsun s6 edge nereden geldi niye 7 plusa laf atmiyorsun ?
Kavis ne demek biliyor musun ?
Note Edge
S6 edge ve edge plus s7 edge s8 ve s8 plus note 7 bu cihazlardaki kenar kıvrımı kavis senin sandığın 2.5D değil kavis anlatabiliyor muyum ?
Bilip bilmeden konuşma

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Yine de kıvrımlı ?
Hocam sen neyden bahsediyon kendimi gerizekalı gibi hissetmeye başladım anlamıyorum düzgün bir konuşman yok .
2.5D dediğin cam Gm5 Plusda da var ip 7de de 7 plusda da
İlk yazdığın yorumun hiç bir mantığı yok kalkıp burda boş boş konuşuyorsun s6 edge nereden geldi niye 7 plusa laf atmiyorsun ?
Kavis ne demek biliyor musun ?
Note Edge
S6 edge ve edge plus s7 edge s8 ve s8 plus note 7 bu cihazlardaki kenar kıvrımı kavis senin sandığın 2.5D değil kavis anlatabiliyor muyum ?
Bilip bilmeden konuşma
anladım sanırım.

Son mesajlar