Sony Xperia XA kullanıcıları bakabilirmi?

Bu konuyu okuyanlar

oclinomel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar 2-3 güne telefon almayı düşünüyorum 1-2 haftadır arastırıyorum Sony Xperia XA da karar kıldım.Benim günlük telefon kullanımım şöyle;
2 saat kadar youtube da video(ders çalıştığım zaman süre artabiliyor), 2 saat kadar kulaklıkla müzik, 1-2 saat facebook dh haber siteleri falan,arada bir sıkılınca faln 15-30 dk okey pişti falan zaten telefonumda en fazla okey pişti gibi küçük oyunlar oluyor messenger yüklü olur,google translate,bankaların cep şubeler ifalan yüklü oluyor yani oyun pek oynamam telefonda ve gün boyu genelde kapalı alanlarda oldugum için ekran parlaklığım şuanki telefonumda(G3 beat) %40 civarlarında oluyor XA yı bilemem artık benim asıl sorularım şunlar

1-Okudugum yorumlara göre cogu kişi batarya sorunundan bahsetmiş ben günlük kullanımımı yukarıda yazdım sizcce günü kurtarabilirmiyim
2-Kırılmaz ekran koruyucu almayı düşünüyorum ama piyasada varmıdır bilmiyorum(Eskişehirde yaşıyorum) gittigidiyorda hepsiburada da n11 de falan gördüm o koruyucuların bazıları ekranın tamamını kaplamıyormus kırılmaz koruyucu bulabilirmiyim
3-Sony kullanan insanlarla konustugumda cogu ısınmadan bahsediyor bu telefonda öyle bir sorun oluyormu?
4-Kutu içerisinden kulaklık çıkmıyor deniyor doğrumudur acaba?

Soracaklarım bu kadar cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
1-Senin yaptıklarının aynısı yapıp sadece 2 saat youtube yerine 2 saat kendi hafızamda ki filmleri izliyordum bir günü hep çıkartıyordu.
2-Kılıf var ama Kırılmaz ekran koruyucuyu imkanların olmadığı bir şehirde yaşadığım için 2 kere netten aldım 2 si de uymadı ama 2 aydır da hiç aramadım yeni çıktıysa bilmiyorum.
3-Film izlerken falan oluyordu ama diğer telefonlardan da çok çok fazla değildi.
4-Hepsiburadan aldım kulaklık çıktı.

atakanyetiskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben telefonu amerika'dan aldım kulaklık çıkmadı. 2700mAh pil yeterli bir düzeyde kamera ve sinyalizasyon sorunundan bahsetmişler ben rastlamadım hatta Z3'ten daha iyi çekiyor bir durumda. 6inç ekran olduğundan biraz kılıf bulması zor ama Amazon'dan kap aldım. Bilirsin içi silikon dışı metal olanlar full korumalı 25.39$'a bedava kargo ile. Bu kapta sudan koruma yağmurdan koruma özelliğide var tabi ki uyarmışlar suyun içine koymayın diye ama ekranın üstüne gelen kısmı takınca bu korumaları söylüyorlar. Eğer çok büyük ekran sevmiyorsan almanı tavsiye etmem çünkü telefon gerçekten büyük ve bazı ceplere sığmayabiliyor veya otururken düşme riski var o risklerden dolayı o kapı almayı düşünüyorum. Hızlı sarj aleti satılıyor olması lazım türkiye'de yanılmıyorsam. Telefon gerçekten iyi bu arada kamerası her şeyi bir fotoğraf örneğini buraya ekliyorum göresin diye.

WhatsApp Image 2017-01-07 at 16.37.56.jpeg