Sony Xperia X 2017 sızdırıldı!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Sony Xperia X 2017 sızdırıldı!

Teknoloji devi Sony’nin MWC 2017 etkinliğinde tanıtmayı planladığı yeni Xperia X 2017 cihazı sızdırıldı. Bakalım bu yeni cihazın görünüşü nasıl.

Siz bu cihaz hakkında neler düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Deklanşör tuşunun kalıcı olması iyi olmuş bu arada hiçte fena değil ama mimaride biraz daha Radikal davranması kendi adına daha iyi olacaktır.:)

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
İşlemci olarak P20 tercih edileceği düşünülüyor. Sonunda X serisi özüne dönmek üzere. X Compact kasasında, XA'daki ekran kasa oranı ve X'deki donanımın sadece bir tık aşağısı (o da Cortex A53 kaynaklı) ile üç cihazın karması bir cihaz sunmak üzere Sony. Bu cihaz tutacaktır işte. Tek yapılması gereken Sony'nin bu cihaz ile kendine rakip olmaması. Kendisiyle çelişmemesi. Şayet hatırlarsanız C5 Ultra ile x Ultra ve Z5 ile Xperia X çakışmıştı zamanlama hatası yüzünden. Şimdi artık tüm nesil X harfini aldığına ve donanımsal olarak cihazlar birbirine benzediğine göre Sony bu konuda mantıklı bir adım atıp elinden geldiğince az (4 model sunsa yeterli) model sunup X çizgisini başarılı bir şekilde götürmesi gerekiyor. Geri kalanında cihaz tam bir Nokia 6 olma yolunda ilerliyor. Yalnızca işlemci biraz kısık, diğer yandan tüm parçalar premium düzeyde.

Reeder P10S'de hatırlayacağımız kadarıyla, Helio P10'a 64 GB 4 GB RAM eşlik ediyordu.

Aynı durum şimdi de Xperia X 2017 için geçerli olacak.

Ancak XZ2 ismi aşırı kaba olacak X2 gibi olamaz.

Umarım Sony isimlendirme konusunda daha mantıklı bir adım atar da XZ --> X2 ; X-XA-X Compact ---> XA2 geri kalan XA Ultra ile E6'yı da devam ettirir. E serisinin kullanıcısı oldukça sadık. 5 nesildir devam eden ve X haricinde devam eden uygun fiyat politikası yürütülen tek seri olma özelliği taşıyor Sony'de.

Dilerim ki bu cihazında (E6) da Sony artık Mt6750 + 2 GB RAM eşleşmesi kullanır.

GobunstheGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni tasarım devam ettirilmiş,en büyük eksilerinden biri olan ekran kasa oranı da artık dert edilmiyecek.Ben Sony XA2 de aynı tasarım daha düşük donanıma aktaracak mı onu merak ediyorum.

Son mesajlar