Sony xperia sp güncelleme

Konusu 'Sony' forumundadır ve talha1235 tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Skynetix

Skynetix Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum bu siyah ekran sorunu güncellemeden sonra bende de olmaya başladı...

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

onlar ışık sensörü olması lazım led değil kardeş

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Şansınız varmış ki ufak sorunlarla karşılaşmışsınız.

Alalı daha 1 ay oldu, ilk aldığımı ertesi gün durup dururken kapanıp açıldığı için değiştirtmiştim. Yeni telefon da dün 23:17 itibariyle ekranım dondu, 15 saattir kullanamıyorum telefonu. PC Companion'a bile bağlanamıyorum, güç + ses açma veya ses kısma tuşları ile reset atılabileceğini okudum, hepsini denedim ama bir değişiklik olmadı. Güç düğmesine basınca ekrandan görüntü gidiyor, cihaz çalışıyor gibi ama ekran simsiyah, hiçbir tuşla geri açılmıyor ancak şarja taktığımda görüntü yeniden geliyor o da dün 23:17'de donduğu şekilde, hiçbirşey fayda etmedi. Bataryası çıkmayan bir telefon aldığıma çok pişmanım. Bir çözüm yolu bilen var mı acaba, telefonu servise falan vermek istemiyorum.

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

takılma bendede var telefonu açınca siyah ekran çıkıyor sonra tekrar kapatıp açıyorum düzeliyor telefon geldiğindede bazen oluyor cevaplayamıyorum siyah ekran çıkıyor bide konuştuktan sonrada kapatmak istiyorum fakat ekran siyah güncellemeden sonra oldu ama ben güncellemeyi alalı 1 ay oldu neredeyse 4.3 gelecekmiş bakalım inş. düzelir birde fotoğraf sorunu yaşıyordum o biraz dzelmiş ama tam değil resimler net çıkmıyor birkez kez çekmem gerekiyor anlamadım ayarlardanmı kaynaklanıyor led sorunu bendede oldu malesef.

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

telefonda reset düğmesi var iğne ucu gibi ince birşey ille basabilirsin arka kapağı aç altta göreceksin küçük bir delik

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Siyah ekran sorununun ve uygulamadan ana ekrana dönünce gelen kasılmanın sadece bende olmadığına sevindim. Bunlara çözüm var mı ? Firmadan gelen bilgilendirme ya da yeni bir güncelleme vesaire ? Bir de yakın çekimlerde kamera odaklanmada sorun yaşıyor gibi geldi bana. Makro moduna kendisi geçiyor ama odaklanamıyor. Bulanık çıkıyor fotolar. Bir kaç kez net görüntü elde edebildim. Bu konuda bilgili arkadaşlar beni de bilgilendirebilir misiniz ? :confused1:

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynı problemler bende de oldu, bildirim ışığı stamino mod açıkken çalışmıyor, çağrılarda aynı problemi yaşıyorum, konuşurken ahize sesinde de sanki azalma var. güncelleme ile telefonu problemli hale getiriyorlar ve bir üst modeli almamızı istiyorlar bence bütün mesele bu. bundan sonra güncellemeleri yüklemicem. zaten telefon işimi görüyordu neden güncelleme yükledim ki? içinde ne olduğunu bilmeden yüklüyoruz iyi bişey gibi. sonra da böle oluyor.
    saygılar..

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

mesaj geldiğinde led yanıp sönüyordu. güncellmeden sonra sadece 1 kez yanıyo baskada yanmıyo. neden olabilir arksadaşlar?

9. onurdags

onurdags Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6

Stamina Mod'dan kaynaklanıyor. Stamina aktifken led de çalışmıyor(eğer stamina'yı kapatırsanız eskisi gibi yanıp sönecektir). Stamina Modundayken çalışmaya devam etmesini seçebildiğimiz uygulamalar arasında da göremedim ki Staminadayken de çalışmaya devam etsin. Yani şu an ya stanminayı kapatıcaz ya da led ışıktan vazgeçicez. Umarım güncellemeyle bunu da opsiyonel hale getirirler. Çünkü telefonun tasarımının en önemli unsuruydu led, şimdiyse sadece telefonun boyunu uzatan gereksiz bir detaya dönüştü.

10. Ay Parçası

Ay Parçası Profesör

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende telefonu alalı 1 hafta oldu telefonda güncelleme gözüküyor 12.0.A.2.254 olarak herhalde çıkan son güncelleme üstteki yorumları okudum telefonda sıkıntı yaratıyormuş şimdi içime kurt düştü yüklesemmi yüklemesemmi diye gerçekten sorun çıkarıyor mu arkadaşlar bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim sorunlu ise yüklemicem

11. Elusive

Elusive Dekan

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    63
    Değerli abim ben kullanıyorum sıkıntı yok . Yani kullandım şuan rom kullanıyorum :)Yorumların hepsini okumadım ama ne gibi sıkıntılar varmış ?

12. Ay Parçası

Ay Parçası Profesör

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    ekrandan ekrana geçerken yavaşlama altta yanan ledleri kısıtlama gibi ve siyah ekran gibi aydınlatırmısın beni

13. Elusive

Elusive Dekan

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    63
    Siyah ekran sorunu önceden de vardı . Kilide basınca arada açılmıyordu ekran. Yavaşlama olmadı aksine daha akıcı oldu geçişler. Ledde de sorun yoktu , yanıyordu.

14. Ay Parçası

Ay Parçası Profesör

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    teşekürler kardeşim çok sağol bu 12.0.A.2.254 nolu güncelleme son çıkan değil mi

15. Elusive

Elusive Dekan

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    63
    Rica ederim . Evet en son güncelleme o .

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kardeşim bende g2 aldım cihazı yavas yavas ögreniyorum güncelleme gelince telefondanmı yoksa bilgisyar üzerindenmi güncelliyim bilgisayar üzerindense hangi programı önerirsin?

17. Elusive

Elusive Dekan

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    63
    Dostum lg g2 ile ilgili soruyu g2 kullanıcılarına sorsana :)
    Lg pc Suite ile güncelleniyor sanirim.

18. LittleMonster

LittleMonster Profesör

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    48
    Güncelleme gelirse tabi hocam :lol:

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

HERKESE İYİ GÜNLER ARADAŞLAR BEN MUHAMMET ARMER, Sony Xperia SP cihazınızı USB ile bilgisayarınıza bağldığınızda sony PC Companion isimli programı açın sol üst köşede Telefonumu/tabletimi güncelle yazısına tıklayın önünüze gelen pencereleri takip edin ve güncelleştirme işiniz bitsin ayrıca kapalı modda basmanız gereken tuş ses kısma tuşu

20. DethcoreBreak

DethcoreBreak Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş