Sony Xperia P aldım. Pişman olur muyum? "S3 Mini vs Xperia P"

Bu konuyu okuyanlar

ReTRiBuTioN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar öncelikle merhaba. forumu uzun süredir takip ediyorum ama daha yeni kaydoldum. ben xperia p aldım. aslında babam s3 mini alcaktı ama ben xperia p istedim. sizce hangisi daha iyi? sdn'de tanıtım videosunu izledim p'nin, genel anlamda iyi gibi. şarjını ve hafızasını problem etmiyorum. ama s3 mini'nin oyun performansı daha iyi diyolar. ben de çok oyun oyun oynayan biriyim. temple run 2'de high ayarda kasarmı sizce xperia p? bide xperia p'nin ekranı kötü gibi geldi. ekrana bastırınca dalgalanması falan oluyomuş. telefon daha gelmedi denemedim ama, şuan elimde wonder var. wonder kadar dayanıksız değildir inşallah ekranı? sizce xperia p aldığıma pişman olurmuyum?

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Pişman olmazsın. İşte aradaki farklar.

W5OAv9L.png

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249

ReTRiBuTioN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yorumlarınız için teşkkürler. beni korkutan xperia p'nin oyun performansı ve ekran sağlamlığı?

ReTRiBuTioN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim. İnşallah sony yarıyolda bırakmaz beni :D

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
s3 miniden iyi
ama keşke almadan önce sorsaydın

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Xperia P çok daha iyidir. Ayrıca bu tür soruları telefonu almadan önce sorman senin yararına olacaktır. :)

ReTRiBuTioN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki. yorumlarınız için herkese teşekkür ederim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bugun ascend p1 ve xperia p arasında kaldım ben ascend p1 ladım ve gayet iyi ama xperia p gerçekten sağlam cihaz

emrebilge

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben bir Xperia P kullanıcısıyım güncellemeleri yapmadan önce donmalar oluyordu şimdi kalmadı sayılır. Pili 1 günden az gidiyor. Küçük çocuğum bazen elinde oynadığından dolayı alt tabakası çok hafif sallandı biraz oraya dikkat. Onun dışında her programı iyi çalıştırıyor performansı foto kalitesi çok iyi. Dizayn olarak bence en iyi telefon. s3 mini ile kıyaslamayın ama oyun ve hassasiyet olarak apple benim görüşüm bir numara onu başka firmalar yapamıyor gibi.

bfcokan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şarjı problem etmem demişsin kardeşim ama ortalama kullanımla ne kadar gidiyo bilgi verirsen sevinirim

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
xperia p çok iyi telefon ama kullanılan plastik için aynı şeyi diyemicem hiç sağlam değil plastiğindeki boyasu sağlam değil çok kolay atıyo boyası ve plastiği çok kolay eziliyo onun harici iyi ama s3 mininde çok iyi olduğu tarafları var

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu arada benchmarklarda s3 mini daha önde ve s3 mini daha iyi oyun performansı var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaslar bende telefn alcağım acaba s3 mini kullanan varsa kasma yapıyomu hiç

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bence çok doğru tercih yapmışsın. Rahat ol Jelly Bean güncellemesini yap direk. P nn ekran aydınlaması vs cok iyi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 mini alsan daha iyi bence fazla fark yok ama tip olarak çok daha iyi arayüz vs. sonyden iyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony xperia p veya sl düşünüyorum , fotoğraflarında ve özelliklerine bakılırsa gayet güzel bir telefon ön kamerası hakkında bir bilginiz var mı ?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Ön kamera s3 mini ile aynıdır, vga 0.7 mp kamerası mevcuttur. p nin Sd kart girişi yok, sl nin ise 32 gb dahili hafıza olduğu için daha iyidir, sl tavsiye ederim.