Sony Xa ultra alınırmı ?

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Ben olsam Sony alırdım,fena bir marka değil.Zserisine artık bulaşmada.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Alınmaz 1800 e z5 compact bulunur xa'yı katlar biçer süründürür.
Veya Note 4 veya İthalatçı Note 5 veya mi veya ithalatçı LG g5
Özellikle Note 5 sporunsuz bir cihyaz olduğu için ithalatçı alınabilir ama ithalatçı fiyatı bile yüksek 1900 tl

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Fena değil ama geçen hafta Sony Center'da özellikle ön kamerasını deneyeyim dedim.Buğlu garip çekti.Zaten Sony Center'da çalışan tiplerden nefret ediyorum.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
2 gün batarya gider diyen sony personeli arkadaş media da elindeki cihazın 3 saat ekran süresi verdiğini saklamaya çalışması kadar komik bir cihaz :D

2700 mah koskoca ekmek tavası kadar telefona 120 kiloluk adama 1 kibrit kutusu peynir gibi kalmış

helio işlemci de üstüne krema olmuş :D

o düzeyde alternatifi çok ha güncelleme açısından sony eski cihazlara destek veriyor öyle yada böyle ama cihaz bana göre güzel değil tasarımı hoş donanımı boş

honor 7 , lenovo p1 , g8 (ki şuan bunu deniyorum malzeme kalitesi vs çok güzel) note 4 (biraz eski yüzü var ama buda olur)

bunlar bana göre daha güzel cihazlar

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
2 gün batarya gider diyen sony personeli arkadaş media da elindeki cihazın 3 saat ekran süresi verdiğini saklamaya çalışması kadar komik bir cihaz :D

2700 mah koskoca ekmek tavası kadar telefona 120 kiloluk adama 1 kibrit kutusu peynir gibi kalmış

o düzeyde alternatifi çok ha güncelleme açısından sony eski cihazlara destek veriyor öyle yada böyle ama cihaz bana göre güzel değil tasarımı hoş donanımı boş
Sağlam ve detaylı bir eleştiri.:)

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485

honor 7 , lenovo p1 , g8 (ki şuan bunu deniyorum malzeme kalitesi vs çok güzel) note 4 (biraz eski yüzü var ama buda olur)

bunlar bana göre daha güzel cihazlar
Eline sağlık telefon alacağım zaman açtığım konuya da böyle yaz olur mu :D

Ercanedm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony tasarım açısından seviyorum. Çoğu insan sevmese de. Evet hep bir yönü eksik arkadaşın dediği gibi. Ama 1499 tl olursa fiyatı alınabilecek bir telefon. Çokta kötü olmayan bir telefon xa1 ultra.

Son mesajlar