Sony XA Beyaz Ekranda Belli Olan Leke (SSli)

Bu konuyu okuyanlar

Garavel Usta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba Sony Xa telefonumda tuşların olduğu bölgede beyaz leke tarzı şeyler gördüm.Özellike beyaz temalarda çok belli oluyor diğer renklerde pek belli değil.Bu nedir telefonumu garantiye vermeli miyim garanti kapsamına girer mi? Teşekkürler

ojZ7OR.jpg

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Hocam ghost screen oluşuyor yavaş yavaş dicem ama tuşların izi yok. Ekranı yere falan mı düşürdünüz ? Eğer telefonda hasar falan yoksa garantiye gönderin hiç değilse kafanız rahat eder

Garavel Usta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam ghost screen oluşuyor yavaş yavaş dicem ama tuşların izi yok. Ekranı yere falan mı düşürdünüz ? Eğer telefonda hasar falan yoksa garantiye gönderin hiç değilse kafanız rahat eder
Telefonda hiçbir hasar yok hocam kasa sapa sağlam.Hiç düşürmedim.Bir kere yataktan halıya düştü hafif şekilde o kadar.Onun yüzünden de böyle olmamıştır sanırım.Cihaz 3 aylık zaten çok temiz kullandım.Telefonu hepsiburada.com dan türkiye garantili almıştım.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
O zaman garantiye ver hocam. Sony biraz sıkıntılı garanti konusunda ama sen yinede ver için rahat etsin. Belki ileride sana daha büyük bir sorun çıkartabilir bu

Garavel Usta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman garantiye ver hocam. Sony biraz sıkıntılı garanti konusunda ama sen yinede ver için rahat etsin. Belki ileride sana daha büyük bir sorun çıkartabilir bu

Hocam peki garantiye verirken tekrar hepsiburadaya mı yollamam gerek yoksa fatura,garanti belgesi ve kutuyla resmi sony servisine gitsemde olur mu?