SONY WH-CH500 Stereo ve Hands-Free modları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

tlptsc

Üyecik
Dostum bu fiyat aralığında kablosuz kulaklık arıyorum müzik dinlemek için ne önerirsin?
İlla kablosuz diyosan kısıtlı tabiki, ve sadece müzik dinliceksen bunu alabilirsin. Sesi gayet güzel, son seste dışarıya biraz ses verse de, son sesi açmadan bile dışardan gelen sesi yalıtıyor. Ben kablolu ve kulakiçi olarak bahsetmiştim:)

ahmtkrts58

Üyecik
İlla kablosuz diyosan kısıtlı tabiki, ve sadece müzik dinliceksen bunu alabilirsin. Sesi gayet güzel, son seste dışarıya biraz ses verse de, son sesi açmadan bile dışardan gelen sesi yalıtıyor. Ben kablolu ve kulakiçi olarak bahsetmiştim:)
Peki kulak içi (kablosuz) önerin var mı, şu anda kulak içi kablolu kulaklığım var ve kulak üstü almayı düşünüyordum, eğer kulak içi kablosuz iyi bir kulaklık varsa ona da bakabilirim

Inan Yetmen

Profesör
Peki kulak içi (kablosuz) önerin var mı, şu anda kulak içi kablolu kulaklığım var ve kulak üstü almayı düşünüyordum, eğer kulak içi kablosuz iyi bir kulaklık varsa ona da bakabilirim
benim bildiğim o fiyata düzgün pek kulakiçi yok yani kablosuz olarak yok.
wh ch500 ben de kullanıyorum ve öneririm. çok şükür hiç sorun yaşamadım.
bu arada baştan uyarayım cihaza bağlarken sorun yaşama diye, yeni bir telefona bağlarken 5-6 saniye basılı tutmalısın power tuşuna mavi kırmızı ışık karışık yanııp sönmeye başlayınca arıyor. ben bunu bilmediğimden garantiye yolladım :D

tlptsc

Üyecik
Maalesef, ve de zannetmiyorum. Kablosuz olarak, sesi iyi veren ve kaliteli kulak içi hepsinden pahalıdır sanırım. Ben şu anda urbanears sumpan kullanıyorum kablolu kulak içi. Çok memnunum. Sen en iyisi bunu al al:)

---- Mesajlar birleştirildi ----

bu arada baştan uyarayım cihaza bağlarken sorun yaşama diye, yeni bir telefona bağlarken 5-6 saniye basılı tutmalısın power tuşuna mavi kırmızı ışık karışık yanııp sönmeye başlayınca arıyor. ben bunu bilmediğimden garantiye yolladım :D
Ahaha ben de başlarda o durumdan muzdariptim. Sonra bikaç forumda görerek hallettim işimi. Yoksa benimki de garantiye kadar giderdi heralde:)

Son düzenleme:

ahmtkrts58

Üyecik
Maalesef, ve de zannetmiyorum. Kablosuz olarak, sesi iyi veren ve kaliteli kulak içi hepsinden pahalıdır sanırım. Ben şu anda urbanears sumpan kullanıyorum kablolu kulak içi. Çok memnunum. Sen en iyisi bunu al al:)
Hocam bu tip kulaklıkların dışı sert plastik gibi duruyor hiç görmedim ama kulağı acıtmaz mı

tlptsc

Üyecik
Ahaha ben de başlarda o durumdan muzdariptim. Sonra
Hocam bu tip kulaklıkların dışı sert plastik gibi duruyor hiç görmedim ama kulağı acıtmaz mı
Almadan önce her foruma, yoruma baktım ve çoğunda acıtıyor, lastikleri düşüyor, ses az geliyor veya dışarıya ses veriyor falan yazıyodu. Ama gerçekten beğendiğim için aldım. Aslında hem şekilli olanlar gibi acıtmıyor, hem de silikon olanlar gibi düşmüyor hemen. Hem kulağa oturan hem de silikon malzemeden yapılmış bi yapısı var. Dışarıya ses vermiyor, çok gürültülü ortamda sesi pek kesemese de, günlük kullanımda gayet iyi yalıtıyor sesi. Sen kalitesi zaten muhteşem. Bi earpodun iki katı daha kaliteli alırsınız sesi. Örgü kablo olması zaten en büyük artısı. Youtube'da bununla alakalı bi video var izleyebilirsiniz. Ben yaklaşık 4-5aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Düşünürsen tavsiye ederim.

ismailhergal

Üyecik
iyi günler arkadaşlar buradaki yorumlara bakarak aldım bu kulaklığı.
Telefonuma bağlayabiliyorum sorunsuz fakat bilgisayarıma bağlanmıyor.
Bundan önce snopy-bt90 ile bilgisayarda kullandım o kırıldığı için kaliteli kulaklık diye bunu aldım yorumlara göre bilgisayarlarınız görüyor benimki acaba niye görmüyor olabilir?
monster tulpar t7 v10.1 bilgisayarımın modeli
baktığım zaman iki ürününde bluetooth sürümleri aynı

tlptsc

Üyecik
Bundan önce snopy-bt90 ile bilgisayarda kullandım o kırıldığı için kaliteli kulaklık diye bunu aldım yorumlara göre bilgisayarlarınız görüyor benimki acaba niye görmüyor olabilir?
İyi günler. Kulaklığı kapat ve ardından açma tuşuna basılı tut. Yaklaşık 5-6sn sonra (belki biraz daha fazla) bi ses duycaksın. Cihazın eşleştirme modunu açmış oluyosun bu şekilde. Sonrasında bilgisayarınla eşleştirme yapabilirsin. Tek seferlik bi işlem yeniden yapmana gerek yok.

Inan Yetmen

Profesör
Açma tuşuna hzun süre basılı tutun kırmızı mavi ışık yanıcak böyle artarda o zaman oluyo ben sırf bunu bilmediğimden garantiye yollamıştım :D :D

stat counter