Sony W630 & WX50

Bu konuyu okuyanlar

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
söylediğin ürünlerin fiyatlarıyla dslr like denen makinelerden alabilirsin aslında. anladığım kadarıyla taşınması kolay olması senin için birinci öncelikli. :)

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
söylediğin ürünlerin fiyatlarıyla dslr like denen makinelerden alabilirsin aslında. anladığım kadarıyla taşınması kolay olması senin için birinci öncelikli. :)
Hocam gönlüm sony slt serisinden birini al diyor ama o kadar maddi imkanım yok diğer markalarıda ben istemiyorum :)

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Hocam gönlüm sony slt serisinden birini al diyor ama o kadar maddi imkanım yok diğer markalarıda ben istemiyorum :)

aslında forumdaki herkes bir lira verse alabilirsin istediğin makineyi. :)

şaka bi yana insallah maddi durumun en kısa sürede istediğin makineyi almana elverir de sen de gönlünden geçen makineyi alırsın. :)

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Şu videodaki kalite ve zoom'u görünce belki kararın değişir. şahsi görüşüm; bu fiyattaki bir makinenin böyle kaliteli bir video çekebilmesi inanılır gibi değil.

[video=youtube;LSV9INvPvQA]http://www.youtube.com/watch?v=LSV9INvPvQA&feature=related[/video]

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
konunuz hakkında bir fikrim yokta bu balon olayı harikaymış :D

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Şu videodaki kalite ve zoom'u görünce belki kararın değişir. şahsi görüşüm; bu fiyattaki bir makinenin böyle kaliteli bir video çekebilmesi inanılır gibi değil.

[video=youtube;LSV9INvPvQA]http://www.youtube.com/watch?v=LSV9INvPvQA&feature=related[/video]
İnan ne diyeceğimi şaşırdım kalite mükemmel gerçekten bu görüntünün bu cihazdan çıkması cidden ilginç
'Canon powershot sx230'bu cihazı hemen detaylı bir şekilde araştırıyorum :)

Norrick

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Compact makinelerde canon kendini kanıtlamış rakiplerine göre bir adım önde bir firma canon düşünebilirsiniz.