Sony ve Arçelik'ten dev üretim ortaklığı!

Bu konuyu okuyanlar

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
evlat ben tv tamircisiyim.
TV tamircisiymiş arçelik sağlam tv üretiyor arıza yapmıyorda ondan çamur at sattırma çabuk bozulan markalar satsında sen yap kafasının mesajlarını yazıyorsun... komiksin... PHILIPS servisinde çalışsan sürekli PHILIPS geliyor diye kötü dersin... arçelikler çok nadir geliyordu SONY 2 tane geldi 1 tanesi yere 3. defa düşüşünü yaşayıp geldi tüp sağlamdı sadece lehim çatlağı vardı... PHILIPS 1. düşüşte tüp mefta olmuştu... tüp değiştirdik... smart ayarlı 37 ekrana 700TL verdiler...

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
arkasına bak kaç wat elektrik harcıyor. çocular playstation oynasa sabahtan akşama kadar nekadar elektrik tüketir. birde tv lambaları bozulur yedek parça bulmakta zor. (servis yedek parça vermez)
Valla benim bilgisayar 765 watt güç tüketiyor 13 saat açık kalıyor günde fatura maksimum 60 tl geliyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

arkasına bak kaç wat elektrik harcıyor. çocular playstation oynasa sabahtan akşama kadar nekadar elektrik tüketir. birde tv lambaları bozulur yedek parça bulmakta zor. (servis yedek parça vermez)

Senin lamba dediğin floresan değil. Floresan Tv ve monitör üretimi çoktan durdu. Madem Tvcisin bunuda bileydin. Artık hep beyaz led kullanılıyor.

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135

Senin lam
Floresan Tv şerit led takılabiliyor.
Parlaklık ne alemde? Her şeritte 3 led var. Ovvvvv 1metre olsa yeter evmi aydınlatıyoruz?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
evlat cari açık gün geçtikçe artıyor. almanya katma degeri yüksek kaliteli teknoloji üretiyor. bu yüzden ekonomisi çok iyi. cari fazlalıgı var. kendini değilde başkaları ne diyor onları dinle.
Türkçe meali varmı? Cidden anlamadım hocam. Daha düzgün yazarmısınız?

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192

10 yıllık modelin parçasını hangi markada bulabiliyorsun onu söylesene... LCD fluerescent tüplü modeleller çoktan bitti... sen nerede yaşıyorsun ki müzelik modelleri yeni sanıyorsun konu bile 10 yıllık... arkada yazan sürekli tüketilmiyor wattmetre ile ölçsen anladın... her zaman tam güçte çalışmıyor ki...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
orijinalinden iyi oluyor olmalı yapıp öneriyor ki iyi oluyor ...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
arçelik beko grundig pişmanlıktır, sony işbirliği olsa dahi almam. ayrıca servisleri de kazık atma derdinde...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
grundig alman ki eski grundig arçelik,beko candır...

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
arçelik beko grundig pişmanlıktır, sony işbirliği olsa dahi almam. ayrıca servisleri de kazık atma derdinde...
sadece yazıyorsun en sorunsuz markaları bile kötüleyenler var düşündün mü sorun senden kaynaklı... en sorunsuz markalar sony, arçelik, beko,grundig, philips ama sen beğenmiyorsun diye kötü olmaz...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
philips ve sony kulaklıkları dandik jackları kolay bozuluyor tvleri de vasat yavaşlar çabuk bozuluyorlar sony crt bitince bitti Sony Trinitron varken efsane idi...
şimdi soytarı...

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Bize gittiğimizde kurutnalı çamaşır makinesi var ama vermem dedi adam. Stoklarını çokarmak yerine neden satmamazlık etsinki? 1 ay sonra getirirsiniz dedi. Sıkıntılıymış kurutmalı çamaşırlar.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
sadece yazıyorsun en sorunsuz markaları bile kötüleyenler var düşündün mü sorun senden kaynaklı... en sorunsuz markalar sony, arçelik, beko,grundig, philips ama sen beğenmiyorsun diye kötü olmaz...

dikkat ettim de siz her eleştiri yapana saldırı yapma derdindesiniz, maksadınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmek... Bunu hiç doğru bulmuyorum. Ayrıca ben beko da arçelik de kullanmış biriyim ve sadece beko arçelik ve grundig için konuştum. sony ve philps için konuşmadım. Dikkat ediniz!

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
kurutmalı her çamaşır makinası sorunlu her makada aynı.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
dikkat ettim de siz her eleştiri yapana saldırı yapma derdindesiniz, maksadınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmek... Bunu hiç doğru bulmuyorum. Ayrıca ben beko da arçelik de kullanmış biriyim ve sadece beko arçelik ve grundig için konuştum. sony ve philps için konuşmadım. Dikkat ediniz!
tabi tabi hepsi ortak malzeme kullanıyor sadece markaları değişiyor... panel ve anakart sağlam oldumu tamamdır tek kasa değil masa üstü kullanım için ayakta sağlam olmalı... LG bu konuda sakat bir marka ama onu kusursuz gibi görüyorsundur... samsung 2 senede anakart ve panel bozan bir seri yapar onuda görmezsiniz...

Bize gittiğimizde kurutnalı çamaşır makinesi var ama vermem dedi adam. Stoklarını çokarmak yerine neden satmamazlık etsinki? 1 ay sonra getirirsiniz dedi. Sıkıntılıymış kurutmalı çamaşırlar.
kurutmalı çamaşır makinası yıkama için ayrı kurutma için ayrı ağırlık sınırı var fazla olunca sıkıntı çıkartıyor... kurutma makinasını çamaşır makinasına entegre etmek gözüktüğünden çok daha zor... daha sesle ısıtıp kurutma yaptırmayı akıl edemediler... ;)

Son düzenleme: