Sony vaio z13 Hakkinda yardim

Bu konuyu okuyanlar

Serkan Göker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Herkeze Iyi Günler

Arkadaslar simdi ben bir laptop alcam para önemli degil zaten avrupada yasadigimdan burda laptoplar cok nadir 1200€ geciyorlar. Simdi ben "sony vaio z13" almayi düsünüyorum. Neden derseniz ben internette cok video izleyen biliyim ve simdi ligtv alcam hd alcagim laptopun görüntü kalitesinin HD olmasini istiyom z13 de ekran baya iyimis arastirdigima göre. Yanliz arastirmalarima görede ses cok cikariyormus. Sony cok ses cikariyor diyorlar. Sony kunlanan aranizda vardir bu ses nasil hic kesilmiyen bir sesmi cünkü bu pc de zaten ses kafama isledi. Simdi bazilari iyi laptop bazilarida deymez ses cikariyor diyor. Bende kararsiz kaldim. Gerci burasi türkiye gibi degil alirsin 1 hafta bakarsin sevmessen geri verirsin ama aldimmi niye degistirim demi:biggrin:.
Bu laptop hakkinda yorumlarinizi yazarsaniz sevinirim.

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Öncelikle Bu modellerde ses sorunu var Sony'de bu ses sorunundan haberdar ama çıkardığı yeni modellerde hala bu ses sorununa bi çare bulamadı.Birde işlemci olarakta İ7 kullandığı içinde bu sorun var ama sony için bu böyle yani sony bu kadar para veripte rahatsız olmak istemem,ben ASUS N53J kullanıyorum bluray var Full HD bence sen bunu bi araştır derim.

Serkan Göker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Bu modellerde ses sorunu var Sony'de bu ses sorunundan haberdar ama çıkardığı yeni modellerde hala bu ses sorununa bi çare bulamadı.Birde işlemci olarakta İ7 kullandığı içinde bu sorun var ama sony için bu böyle yani sony bu kadar para veripte rahatsız olmak istemem,ben ASUS N53J kullanıyorum bluray var Full HD bence sen bunu bi araştır derim.

Yazdiklarin benim icin yardimci oldu kardes. Haklisin zaten bu pc nin sesi kafama islemis oyun oynarsin full calisir film izlersin (HD) ses cikarir alcaksam rahat edici bir sey olsun. Sen asusdan memnunmusun ses sorunu,grafik felan iyi demi. Birde bu bluray lerde dvd de oynatiliyor demi.

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Zatem sana bahsettiğim notebook multimedia için üretilmiş kısacası media ile ilgili herşey mevcut,ses muazzam derecede yükseliyor zaten özel hoparlörlerle donaltılmış tavsiye ederim.

Son mesajlar