Sony Ericsson'dan Bayanlara Özel

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Bluetooth ile mobil cihazlara bağlanabilen MBW-150 kol saati serisini üreten Sony Ericsson, bayanlara yeni modeli MBW-200'ü tanıttı.

Şimdi de kol saati işine giren Sony Ericsson, Fossil işbirliği ile ürettiği bayanlara özel MBW-200 Bluetooth kol saatini tanıttı. Kablosuz bağlantı ile uyumlu cep telefonlarında arayan numaraları görüntüleyen, telefon çaldığında veya mesaj geldiğinde titreyen MBW-200, ayrıca gelen aramayı reddetme veya sessize alma fonksiyonu da sunuyor.

Kolayca Bağlantı Kurun

Yaklaşık 10 metrelik Bluetooth menzilinden çıkıldığında da titreyerek kullanıcıyı uyaran MBW-200, monokrom OLED ekrana ve mineral kristal cama sahip. 30 metreye kadar su geçirmeyen saat, şarj edilebilir piliyle birlikte satılıyor. 2008 bitmeden satışa sunulması beklenen Sony Ericsson MBW-200'ün fiyatı ise henüz belli değil.
se-mbw200.jpg

:: Bluetooth saat fikri kulağa nasıl geliyor?

Bilgi İçin: Sony Ericsson
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
benim saatim bunuda yapıyor diyebilmek için alınır ancak.yoksa çok lüzumlu bir özellik değil.
ama saat gerçekten şık...

Stone

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
yine Ayrımcılık yaaaa :D Güzel teknoloji ama yine bayanlara diyo :D aaaaa

Chester Merve

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
yine Ayrımcılık yaaaa :D Güzel teknoloji ama yine bayanlara diyo :D aaaaa

:D Tabii ki ayrımcılık yapacak. Bir erkek buna para vermez ki. :D Kadınlar gün yaptıklarında "Kız Hayriye, bak benim saatim bulûtutlu." :D diyebilmek için alıyor böyle şeyleri. :D Erkeklerse teknik yönüyle ve gerekliliğiyle daha çok ilgilenirler. Yani Sony işini iyi biliyor. :D Kime ne satacağını ve nasıl satacağını iyi kestirmiş. ;)

Stone

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Oda bi bakış açısı tabi :D Ama ben ERKEKLERE ÖZEL saat üretsinler istiyom :D Bayanlara özel olunca böyle haber oluyo işte :D:D:D