Sony Ericsson Xperia Neo V 4.0.4 İzlenimlerim

Bu konuyu okuyanlar

bur1515

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefonumu 2.3.4 den 4.0.4 de güncelleme konusunda çok kararsız kaldım ama en sonunda dayanamayıp güncelledim. Bunu hafıza kartını biçimlendirmekle başladım daha sonra fabrika ayarlarını sıfırladım ve güncellemeyi yaptım. Telefona birçok ics nin ek özellikleri gelmiş ve teması dahada güzelleşmiş, dahada kibarlaşmış hoşuma gitti. Wifi sorunu çözülmüş benim odamdan 1 seviye çekiyordu ve sürekli kopmalar yaşanıyor bu düzeltilmiş, internetini sevdim ama oyun konusunda dead space, nfs most wanted gibi ağır oyunlarda yağ gibi akan telefon nasıl olurda ram miktarında değişiklik olmadan temle run 2, ski safari gib 2 boyutlu oyunlarda mükemmel derecede kasıyor anlamış değilim game boster gibi programlarla kasmayı biraz engelliyorum ama yeterli değil. Telefon güncellemden sonra menü geçişlerinde zaman zaman takılmalar yaratabiliyor. ics ile birlikta hızlı arama gibi özellikler gelmiş bulunmakta. Kısacası telefonu sadece görüntü ve konuşmak için kullanıyorsanız mutlaka 4.0.4 de güncelleyim ama oyun ve uygulama içinse güncellemeyin, ikisi içinse başka bir rom yükleyin derim. Ben hem pişmanım hem de değilim:biggrin:Emin olunki doğru şekilde güncellerseniz diğer kullanıcıların yaşadığı gibi kasmalar olmaz. Son olarakda 4.0.4 den sonra güncellemeler devam edermi 4.0.5 gibi bu konuda bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim. Bu yaşadığım sorunlar güncellemelerle halledilebilecek sorunlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nasıl yüklücez anlamadım ki üyede olamadık yardım linkide bulamadık