Sony Ericsson Xperia ARC'ın Fiyatı Belli Oldu !..

Bu konuyu okuyanlar

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
x10 un incelemesinimi istiyorsunz? burayamı yazayım konu mu açayım? :)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Tabi ki yeni konu aç millet inceleme görsün :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Süpersin topal

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
dün fatih yavuzselimde bir tim'e sordum telefon var mı diye, daha henüz elimize gelmedi 1 haftayı bulur gelmesi dedi

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
yav arkadaşlar bu kadar övülen bir telefonda ön kamera yokmuş. dolayısiyle görüntülü görüşme de olmuyor böylece.
bu kadar övülen bir telefonda böyle bir eksiklik olmasını aklım almıyor bi türlü...
ben etrafımda bi sürü insanın bu özelliğe çok önem verdiğini biliyorum.
bir teknoloji sitesinde yapılan incelemede olmadığını söylüyor, bir başkası ise var diyor.
bu telefonu alan, kullanan kimse yok mu Allah aşkına, bizatihi bunu söylesin bize,
sahiden yok mu görüntülü görüşme özelliği?!

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Ön kamera yok... Ama görüşmeyi arka kameradan yapabilirsin. O da mantıklı bir durum olmayacaktır lakin 3G görüşmeye önem veren kaç insan bu özelliği kullanıyor o da merak konusu. Görüntülü görüşme tutmamış bir yatırımdır.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
görüntülü görüşme tutmamışmıdır ? bence yanlış :) şahsen ben kullanıyorum o kadarda güzel oluyor kii.... tabi sonuçta internetimiz var kameradan görüşebiliriz ama karşı tarafta internet olmayınca :) cepten daha uygun mesela konuşmak yerine görüntülü görüşüyoruz... daha mantıklı geliyor aynı tarife :) bence telefonda ön kamera önemli, ki arka kameradanda görüşülebiliyorsa ... fark eden birşey olmaz sanırım :)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
iyi de arka kamerayla konuşacaksak ön kameranın esprisi nerde kalıyo. ön kameranın amacı hem ekrandaki kişiyi görüp hem kendini göstermek değil mi o zaman arka kamerayla konuşurken aynanın karşısına geçmek gerekir. ahh sony ericsson ahh çok iyi telefonlar yapıyorsun ama ya hepsinin bi eksiği var yada ömürleri kısa.
.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Bulamadım hala

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Telefon hayalet gibi adı var kendi yok bakmadığım bir tek istiklaldeki saturn kaldı bu civarda ne tekno marketlerde nede timlerde bulunmuyor kendileri anlamadım gitti.!?

ibrhma

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Ön kamera yok... Ama görüşmeyi arka kameradan yapabilirsin. O da mantıklı bir durum olmayacaktır lakin 3G görüşmeye önem veren kaç insan bu özelliği kullanıyor o da merak konusu. Görüntülü görüşme tutmamış bir yatırımdır.

Pesimist'e katılıyorum 2 sene önce nokia 3g li telefon aldım 2 senede sadece ve sadece 1 sefer görüntülü konuşma yaptım... :(
Çevremde de hiç görmedim...!

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323

size katılmıyorum pesimist, görüntülü görüşme yaparım veya yapmam, bu ayrı konu; fakat, kusursuz diye lanse edilen, yok yok diye lanse edilen bir telefon için bu büyük bir kusurdur bence. ben gurbette yaşayan biriyim, memleketimle, sevdiklerimle görüşürken genelde kullanırım bu özelliği. bir arkadaşımın yahut bir akrabamın dünyalar tatlısı bebesini görmek, onunla iletişim kurmak en büyük zevklerimdendir. yakınlarımdan da biliyorum, telefon almak isteyenlerin genelde sordukları yegâne özellik bu oluyor.

bi de arka kamerayla görüşmenin bir saçmalık olduğunu düşünüyorum; çünki ben görmedikten sora ne önemi var yav!

ezcümle, nerederyse almayı kafaya koyduğum bir telefon bu kusuru yüzünden listemden çıkarılmıştır. bu segmentte telefon çıkaran diğer marka telefonlarının hepsinde bu özellik mevcut. sony ericson çok yazık etmiş gerçekten. bu kadar mükemmel bir tasarım benim açımdan adeta çöpe atılmış durumdadır.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Telefonu kusursuz diye lanse eden yok ki :) Kim diyor kusursuz diye. Hiçbir telefon kusursuz olamaz...

Ayrıca akrabanızın dünyalar tatlısı bebesini görmek isterseniz yine görebilirsiniz. Bunda bir sıkıntı yok. Sadece sizi göremezler.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bu gün aldım tlf kanyon türkcell de var sadece..

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Eskişehir'deyim arkadaşlar. İstanbul'da olsaydım 10 kere almıştım... 1'er 2'şer telefon getiriyorlar.

gigabyte13

Asistan
Reaksiyon puanı
1
size katılmıyorum pesimist, görüntülü görüşme yaparım veya yapmam, bu ayrı konu; fakat, kusursuz diye lanse edilen, yok yok diye lanse edilen bir telefon için bu büyük bir kusurdur bence. ben gurbette yaşayan biriyim, memleketimle, sevdiklerimle görüşürken genelde kullanırım bu özelliği. bir arkadaşımın yahut bir akrabamın dünyalar tatlısı bebesini görmek, onunla iletişim kurmak en büyük zevklerimdendir. yakınlarımdan da biliyorum, telefon almak isteyenlerin genelde sordukları yegâne özellik bu oluyor.

bi de arka kamerayla görüşmenin bir saçmalık olduğunu düşünüyorum; çünki ben görmedikten sora ne önemi var yav!

ezcümle, nerederyse almayı kafaya koyduğum bir telefon bu kusuru yüzünden listemden çıkarılmıştır. bu segmentte telefon çıkaran diğer marka telefonlarının hepsinde bu özellik mevcut. sony ericson çok yazık etmiş gerçekten. bu kadar mükemmel bir tasarım benim açımdan adeta çöpe atılmış durumdadır.

Katılıyorum; tasarım açısından oldukça kaliteli bir smartphone olmuş buna diyecek bir şeyim yok. Fakat kusursuz olarak nitelendireceksek eğer bir ön kameranın varlığı gerekir bence.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
kusursuzluk ve sony ericsson. ikisinin bir arada bulunması olukça zor..

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bence fiyatı baya pahalı bu telefonun yerine Nokia N8 al pesi :D

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
hangi markada kolay?
evet haklısın. hepsinde bir kusur var elbette fakat sony ericsson dozunu kaçırdı işin. ben uzun süre sony ericsson kullandım ve ciddi manada sevdalısıydım. fakat aldığım 3 modelinde de ortaya çıkan yazılım sorunları, sorunları çözecek bir teknik servis'in olmaması, olan servisin işi adam akıllı yapmaması her soruna kullanıcı hatası demesi bezdirdi beni. bu sıkıntıları yaşayaş tek kullanıcı ben değilim. forumları dolaştığınızda yada sony ericsson kullanan birine danıştığınızda muhakkak bir sorun görüyorsunuz

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Servis konusunda yaşadığınız sıkıntıyı Sony-Ericsson'a direkt olarak bağlayamazsınız. Malesef durum Türkiye'de böyle... Yetlililere ayar çekmek lazım.

gigabyte13

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Müşteri Hizmetleri ülke çapında daha çok yol katetmeli cidden.

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
tasarım olarak başarılı olmuş sony ericssona birazcık güvenim kalmış olsaydı almayı düşünebilirdim... bir de ön kamera olmaması gerçekten kayıp olmuş. her ne kadar sık kullanılmıyor olsada piyasadaki telefonlara oranla artı bir özellik katabilirdi bence... ayrıca 3g özelliği varsa bu kesinlikle olmalıydı...

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Bugün astoria da kurcalama fırsatım oldu. elimde x10 olduğu halde içim gitti. bende bundan niye yok moduna girdim. Allah sahiplerine bağışlasın:blush: