Sony Ericsson Xperia Arc Video İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Sony Ericsson Xperia Arc

Farklı tasarımlı cep telefonlarıyla tanıdığımız Sony Ericsson'un, kendi çizgilerini taşıyan akıllı telefonu Xperia Arc'ı ofisimizde ağırlıyoruz.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
yaklaşık üç aydır kullanıyorum ve tlf ödenen paranın hakkını sonuna kadar veriyor.
Ekran kalitesi sonderece başarılı TrackID , Medya sunucusu , Liwe Ware gibi sony yazılımları tlf en büyük artılarından.

Bu ay içerisinde yayınlanacak olan güncelleme den sonra bir kaç yeni özellik daha eklenecek ve son olarak xperia serisini önce 2.3.4 ve yıl sonuna kadarda 4.0'a güncelleyeceğini duyuran SE. bence diğer üreticilereden bir adım önde.

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bi arkadaşmda arc var bende ise i9000 ve geceleri benim telefonumda flash olmamasına rağmen daha aydınlık ve ii çekiyor bence kamera perfonmansı abartılmış ve videolarda i9000 daha net olduğu yanyana getirince anlaşılıo. amacım arc ı kötülemek değil benimde hoşuma giden bir telefon tasarımı çok ii ve ince kullanmak keyifli.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
SoniERiksona Bir Soru Sorsam ; Madem Görüntülü Konuşma Özelliğin Yok. Niçin Ön Tarafa 1.3 lük Kamera Koyarsın.

Not: Neoda Ön Kamera Var. Ama Hiç Bir İşe Yaramıyor.

Genel Anlamda Neodan memnunum.Anlatan arkadaşın belirttiği eksiklikler neoda tamamen düzeltilmiş.Ses ayarlama cubuğu,kilit tuşu vb.