Sony Ericsson xperia arc s yorumlarınızı bekliyorum

Bu konuyu okuyanlar

anlsbl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, yurt dışından sony ericsson xperia arc s white getirtmeyi düşünüyorum, telefon bana cihaz fiyatı + pasaport kaydı olarak 630 liraya patlayacak, tavsiye eder misiniz yoksa başka bir cihaz mı tercih etmeliyim, cevaplarınızı bekliyorum.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Merhaba arkadaşlar, yurt dışından sony ericsson xperia arc s white getirtmeyi düşünüyorum, telefon bana cihaz fiyatı + pasaport kaydı olarak 630 liraya patlayacak, tavsiye eder misiniz yoksa başka bir cihaz mı tercih etmeliyim, cevaplarınızı bekliyorum.

dostum zaten gittigidiyor da İthalatçı Firma garantili 800 Tl filan değmez o paraya :) getirtebiliyorsan Xperia S yada İon filan getirttir.

anlsbl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sahibinden'de 750 liraya pasaport kayıtlı 1 yıl garantili sıfır cihaz buldum aslında, peki huawei ascend p1 nasıl?

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
sahibinden'de 750 liraya pasaport kayıtlı 1 yıl garantili sıfır cihaz buldum aslında, peki huawei ascend p1 nasıl?

huawei ascend p1 güzel telefon aslında ama güncelleme konusunda sıkıntı yaşayabilirsin + kamera 8 MP ama o kaliteyi vermiyor gibi + dokunmatik hassasiyeti nasıldır bilmiyorum. eğer telefonu eline alıp inceleme şansın varsa bir bak derim

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
arc s in kamerası çok kaliteli bence. Telefonu aldığımdan beri fotograf makinesi taşımayı bıraktım. Yurtdışından getirilecek bir tel değil ama. hepsiburada fln uygun fiyat veriyor zaten.

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
arc s kullanıcısı olarak herşeyden memnunum, tek sıkıntısı ıcs de iyi performans vermemesi. soracağınız sorular olursa cevaplarım burdan. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şu anda androidin hangi sürümünü kullanıyorsunuz? 4.0.4'TE kasma ve telefonda yavaşlama olduğu söyleniyor. Çok kişide bu sorunu yaşadığını söylüyor. Sizne diyorsunuz bu konuda?

closedeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

tekin1987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence hiç sipariş etme bende şuan arc s var hiç memnun değilim wifi kopup duruyor çok yavaş çalışıyor bundan sonra sony almayacağım amacım sony'i karalamak değil belirteyim...

daha önce samsung kullanıyordum samsungtan sony ye geçtim pişmanım samsung gibisi yok

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sdn üyeleri için Sony xperia İonda büyük indirim. :D

1299 tl

tekin1987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arc s in kamerası çok kaliteli bence. Telefonu aldığımdan beri fotograf makinesi taşımayı bıraktım. Yurtdışından getirilecek bir tel değil ama. hepsiburada fln uygun fiyat veriyor zaten.

kamerası kaliteli demişsin bende aynı telefonvar normal vazıyette güzel çekiyor ama yakınlaştırma yapıp çekmeyi dene bakalım memnun kalacakmısın

PENTAGON24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim sorunum telefonumu modem olarak kullanarak bilgisayardan internete girmek istiyorum. sony pc programını da kurduğum halde başaramadım. usb den veya wifi olarak bu bağlantıyı nasıl yaparım?
teşekkürler.

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Benim sorunum telefonumu modem olarak kullanarak bilgisayardan internete girmek istiyorum. sony pc programını da kurduğum halde başaramadım. usb den veya wifi olarak bu bağlantıyı nasıl yaparım?
teşekkürler.

Telefonu hotspot olarak kullanabilirsin.

Ayarlardan -> kablosuz ağ ayarları -> Bğl. paylaşım ve taşın. gnl ayarlarına gir. ordadan taşın wi-fi genel alanı olarak aç telefonu. (bir alt sekmeden ayarları yapabilirsin)

Böylece telefondaki 3g interneti wi-fi olarak laptonunla paylaşıp internete girebilirsin.

PENTAGON24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefonun en üstündeki küçük simgelerin ne demek olduğunu nereden öğrenebilirim? 2 gündür zincir şeklinde bir işaret çıkıyor..
teşekkürler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arc stelefonda bazı numaraları engelleme yapıyor. (Arama engelleme yapmamama rağmen ) bu sorunu nasıl giderebilirim

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
En acısıda çok yetersiz hafızası olması :D. Böyle güzel bir telefona 320 mb hafıza koymak heralde aptallığın resmi belgesi olsa gerek. Hafıza konusunda aşırı sıkıntı çekersin, sonuçta akıllı telefon. 2012 serilerine bak derim. Mesela 999 tl xperia P var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar sizce hafızası nasıl Sony Ericsson Xperia Arc S ın donma olayları varmıyardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar sizce Sony Ericsson Xperia Arc S yoksa galaxy s2 hangisini davsiye edersiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle arc derim ben. ikisinide elime aldım inceledim.şimdi tipine falan bişey demeyecem çünki o konular zevkler tartışılmaz kapsamına giriyor ama performans bakımından videolu karşılaştırmaları var you tube de falan oralardanda bakıp inceleyebilirin.

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Ben De Böyle Düşünüyorum . Zatn Arc S Tek Çekirdek Hiç Tavsiye Etmem...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bu telefonun çin malı olup olmadığını nasıl anlayabiliriz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bnm telefon mesaj menüsü değişti çince oldu yada japonca işte neyse herşey türkçe yalnız mesaj yazacağım zaman farklı ltfn yrdım eder misiniz ...:S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cümleten iyi akşamlar derim arkadaşlar bende yeni bir tlf aldım da bu telefon aşırı derece çok akıllı adım başı Tl kesiyor neden kaynaklanıyor fazla kontür gidiyor aşırı derecede tlf ferfonmans veya işlemcisinden aşırı memnunum ama tek sıkıntı tl yi fazla yemesi oluyor bunun icin ne yapmam gerekiyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bu telefonu alali daha bir sene olmadi telefon kafayi yedi aldiğim güne lanet olsun telefonu güncelleştiremiyorum bir zaman sonra telefonda yeteri kadar yer yok diyeymiş her güncellemede indirdiğim bir kaç şeyi siliyorum internet hizi çok yavaş ön kamera yok ve telefon kafayi yiyo ara sira twittera giriyorum mesela takiliyo kasiliyo ekran karariyo kapanmaya zorla yazisi çikiyo hop çikiyosunuz çok iğrenç telefon tek güzel yani tasarim harikasi benim için de önemli olan bu diyosaniz buyrun alin ama adami çileden çikarir...:glare:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıcs de ne gibi iyi performans veremiyor, bende düşünüyorum şimdi de bilgi almak istiyorum telefon hakkında

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben sony Ericsson xperia arc s ile samsung galaxy s3 mini arasında kaldım tavsiyeleriniz nedir teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bazı numaraları aradığımda ekran bir kararıyor bir daha ömrü billah açılmıyor. Konuşmayı sonlandırmayı bile power tuşu ile yapıyorum. Özellikle banka gibi operatör aramalarında işkenceye dönüyor. Tuş takımını göremediğinizden numara istemleri imkansızlaşıyor. Şu tarih itibarı ile almayın bu telefonu derim ben zaten eskidi bu teknoloi. Çok şık, ihtiyaçlarınızı genel olarak karşılar ama bu tip dayanılmaz işkenceleri de var. Yakın fiyatlara çok daha kullanışlı ve gelişmiş telefonlar var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tasarım harikası amaaaa hafızayı bu kadar kim düşük tuttuysa... Söyleyecek laf yok android 2 ile kullanılırsa sorun yok. 4 kesinlikle yüklemeyin çileden çıkarsınız... Kamera ve diğer yan özellikler süper iki program yukleyince yer yok demeye başlıyor teknoloji eskimiş saten tek çekirdek.