Sony Ericsson 12 Megapikseli Görecek

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Sony Ericsson'dan daha kaç megapiksel istersiniz? Çözünürlük olayını abartan markanın üzerinde çalıştığı yeni model ile ilgili ilk bilgiler burada.

Cyber-shot markasının gücüyle kameralı telefonlarında dur durak bilmeyen Sony Ericsson, bu sefer sınırları bir hayli zorlayacak gibi görünüyor. 12 megapiksel çözünürlüklü bir kamerası bulunan "Kotaku" kod adlı yeni Sony Ericsson modeli, Tube benzeri bir de dokunmatik ekrana sahip. Symbian OS 9.4 ve S60 arayüzü kullanacağı söylenen 12 MP'lik cep telefonu, firmanın 3,5 mm kulaklık ve mini USB bağlantısı kullanmama konusundaki inadını devam ettireceğe benziyor.

Ancak Memory Stick'in yerine daha genel kullanımlı microSD'nin gelişi, Sony Ericsson adına yenilikçi bir adım(!) olarak görülebilir. Henüz söylenti aşamasında olan cihazla ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

:: Bir cep telefonunda 12 megapiksel gerçekten kullanışlı olur mu?

Yazan : Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
3,5 mm kulaklık ve mini USB bağlantısı kullanmama konusundaki inadını devam ettireceğe benziyor.

Deli saçması işler yapıyorlar halen insanların ihtiyaçları o doğrultuda ama adamlar illa benim dediğim olacak diye tutturmuş.

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla bence gereksisz cep telefonumu alacağız fotoğraf makinasımı.zaten onun fiyatına her ikisinide alırız.camera yapacaklarına şarj ı 15 gün gidecek telefon yapsınlar .elalem
666 gün giden şarj yapıyor

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
666 gün mü? Yok arkadaş şeytan aletidir o :) almam ben o aleti

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Hangi marka model o yazabilir misin? Bakmak istiyorum

Serkannd

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
10
12 megapikselle tanışmak harika olur çok merak ettim ama 12 megapikselle çekilen bir video yada fotoğrafın boyutuda çok büyük değilmidir çözünürlük fazla olduğundan boyutta fazla olur

focuspuller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
12 mp yarı profosyonel fotograf makinası :) bunu alırsak fotograf makinasına hiç gerek kalmayacak bu durumda :)

alpware

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bnce 3.2 mp yeterlii=) yüksek çözünürlükte çirkin olduğum anlaşılıyor.:D