Sony Elinizi Silah Olarak Kullanacak

Bu konuyu okuyanlar

slipknot44

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sonunda beklenilen olay :D uzun süredir merak ediyordum çocukluk hayallerimize nasıl kavuşuruz diye :D

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
sony bunu yaparsa bizede almak düşer artık :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sony yapar bizde kullanırız :D

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Konsol satmak istiyorsa MS ye karşılık bir şey üretmesi gerekiyordu

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Konsol satmak istiyorsa MS ye karşılık bir şey üretmesi gerekiyordu

şimdi sayın mod. şöyle bişey var xbox ın Türkiye yi kara listeye almasının nedeni korsan oyun olayının fırlamasıydı.Xbox şimdi neden Türkiyede resmi satış yapıyor.orjinal satın alımının yüksek olduğundan.Peki bu orjinal almayı teşvik eden kim PS3.eğer siz bugün xbox live ın türkiyede boy göstermesini Türkçe servislerinin yaygınlaşmasına Türkiyede Garantili satış yapmasına seviniyorsanız bunu Sony e borçlusunuz.

Edit:Konsol u korsan olarak gördüm. :D
ama yazdığım şey doğru bi bakıma.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
şimdi sayın mod. şöyle bişey var xbox ın Türkiye yi kara listeye almasının nedeni korsan oyun olayının fırlamasıydı.Xbox şimdi neden Türkiyede resmi satış yapıyor.orjinal satın alımının yüksek olduğundan.Peki bu orjinal almayı teşvik eden kim PS3.eğer siz bugün xbox live ın türkiyede boy göstermesini Türkçe servislerinin yaygınlaşmasına Türkiyede Garantili satış yapmasına seviniyorsanız bunu Sony e borçlusunuz.

Edit:Konsol u korsan olarak gördüm. :D
ama yazdığım şey doğru bi bakıma.

Sayın asistan :) olay konsol satma yada korsan kullanma değil hareket algılama bu konuda MS Sony den daha başarılı bende ona istinaden yazmıştım yukarıdaki yorumu :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
fanatiklere sorsan yok aga der ama konu konsol ve yan ekipman oldumu ms kinect ile sony nin birkaç adım önünde gidiyor burasıda bir gercek