Sony 4.1 Güncellemesi Sorun ve Çözümler Genel Konu

Bu konuyu okuyanlar

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Pekiii.Şunuda açıklar mısın güzel kardeşim;2012 modeli olan go ya kesin tarih verip sola ve u ya vermiyor.
Bu işte bir terslik var değil mi?Ayrıca blogda sola ve u kullanıcılarına cevap vermiyorlar bunuda açıkla bir zahmet belki vardır ben bilmiyorumdur...
Edit:Ayrıca jb alacak modeller açıklandığında sola ve u nun adı geçmiyordu.Koskoca şirket ürettiği malın adını mı unuttu?Sola ve u'yu niye yazmadı oraya?
Bakın bu işin olumsuz sonuçlanmasını bende istemiyorum.İnşallah sola ve u ya da jb gelir.Kullanan arkadaşlar var ben onlara üzüldüğüm için sinirden yazıyorum.
Yoksa sony ile aramda sıkıntımda yok.Tam bir sony aşığıyım hatta.Ama bu olay gerçekten canımı sıktı.Bir açıklama yapsın şu insanlar beklemek zorunda değil.

Bu olay dışında sony candır.Çok ürününü kullandım.Hiçbir problem yaşamadım.Tekrar saygılar iyi forumlar.

Tarih vermemek konusunda haklısınız ama bence bu jb vermeyeceğini göstermez + blogda Sony zaten cevap vermiyor Xperia S in jb konusu var belki gormussunuzdur gelicek gelmicek muhabbetleri dönüyorken de Sony bir karşılık vermemisti şahsınız nazarinda kötü bir kelime kullandiysam Özür dilerim iyi forumlar :)

Shockxx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tarih vermemek konusunda haklısınız ama bence bu jb vermeyeceğini göstermez + blogda Sony zaten cevap vermiyor Xperia S in jb konusu var belki gormussunuzdur gelicek gelmicek muhabbetleri dönüyorken de Sony bir karşılık vermemisti şahsınız nazarinda kötü bir kelime kullandiysam Özür dilerim iyi forumlar :)
Neyse artık hayırlısı neyse o olsun diyelim ;)

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Uyduruk go'ya gelecekmiş ama :D

Senin mesajı şimdi gördümde Go hiçde öyle uyduruk telefon değil ama söyliyeyim.

Bir kere toza suya dayanıklı olması onu 1-0 öne geçiyor bir çok telefon karşısında.
2. ekran çözünürlüğü vs o kadar kötükü kağıt üzerinde insan bu ne ya diyor.

Bizim patronun oğluna aldık geçen, youtube den jenifer ablanın 720p videosunu atmış telefona, oha dedim renk çümbüşü resmen.
Sonra aynı videoyu yeni aldığım 4S e attım telefonları yan yana koydum.
O ekranı övülen yok retina dispilay bilmem ne dispiley denilen iphonu solda sıfır bıraktı alet.

Sırf renk var başka bişey yok ama öyle böyle bir renk değil insanın gözünü boyuyor.
Çocuk gelsin bi alıyım telefonun karşılaştırma fotoğrafını eklerim buraya.

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Sanırım U ve Sola'ya 4.1 gelmeyecek. :/

Uyduruk go'ya gelecekmiş ama :D

yazıklar olsun sony sana sana verdigim paralar haram olsun lanet okuyorum bu nasıl saçmalık
allah sony belasını versin biz sana ne yaptık ne ettik bizi resmen köpek gibi kenara attınız ?
300 400 tl sonylere 2011 lere güncelleme verirken daha (fabrika çıkışı ) 10 aylık telefonlara vermiyor
bu nasıl saçmalaık yarın gün işinde sony destek hattını arıcam agzıma ne gelirse söyliycem yeter çünkün allahın çin telefonlara veriliyor sony verilmiyor :S

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
yazıklar olsun sony sana sana verdigim paralar haram olsun lanet okuyorum bu nasıl saçmalık
allah sony belasını versin biz sana ne yaptık ne ettik bizi resmen köpek gibi kenara attınız ?
300 400 tl sonylere 2011 lere güncelleme verirken daha (fabrika çıkışı ) 10 aylık telefonlara vermiyor
bu nasıl saçmalaık yarın gün işinde sony destek hattını arıcam agzıma ne gelirse söyliycem yeter çünkün allahın çin telefonlara veriliyor sony verilmiyor :S
Yalnız 2011'lere gelen güncelleme ICS güncellemesi.O Sola ve U'ya geldi. :)

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Merhaba

0212 473 77 77 nolu telefon sony xperia destek hattını aradım solo ve u işin 2 hafta işinde kesinleşcek dediler

burakdutar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sola için bir haber varmı arkadaşları :)

xda da okudum 2013 yarılarına doğru çıkabilir araştırdım kaçak jelly bean rom ama bir türlü bulamadım bulsam hemen kuracağım bu arada [MENTION=286092]skyb[/MENTION]ot sola kullanıcımısın bişey sorucam :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
xda da okudum 2013 yarılarına doğru çıkabilir araştırdım kaçak jelly bean rom ama bir türlü bulamadım bulsam hemen kuracağım bu arada @skybot sola kullanıcımısın bişey sorucam :D

Evet sola kullanıyorum yaklaşık 2 aydır :)

EmreSntrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uyduruk go dediğin telefon xperia u'danda sola'danda iyi.

Dr. Oetker

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xperia Go soladan ve u dan iyi mi :D Hangi dünyada yaşıyosun arkadaşım :D

u'da hafıza kartı desteği var mı yok ? suya karşı dayanabiliyor mu hayır ? bunlar bi artı değil mi ?

Ne iyisi hocam bir dalga mı geçiyorsun ya :D sadece suya ve toza dayanıklı bu kadar başka artısı yok...
artı artıdır :D

iyi değil diyenler izleyebilir mi ?
http://www.youtube.com/watch?v=GbGWaC1qjNA

http://www.youtube.com/watch?v=BPIWnKTZOUA birde sola'nın aldığı puan.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
u'da hafıza kartı desteği var mı yok ? suya karşı dayanabiliyor mu hayır ? bunlar bi artı değil mi ?

artı artıdır :D

iyi değil diyenler izleyebilir mi ?
http://www.youtube.com/watch?v=GbGWaC1qjNA

http://www.youtube.com/watch?v=BPIWnKTZOUA birde sola'nın aldığı puan.
Ben iyi değil demiyorum Sola ve U dan iyi değil diyorum ve öyle çünkü oradaki kişisel ve amatör bir inceleme belki solaya daha fazla uygulama yükledi vs. vs. yani asıl testlere bakrasanız Sola ve U daha iyidir. Ve ekran çözünürlüğü düşük 320x480 ve 3,5"

Dr. Oetker

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkesin kendi düşüncesi. Bende Go var kuzenimde U ikimiz antutu'yu denedik benimki geçmişti sanırsam ama ekran kalitesi açısından Go daha düşük kalıyor. Sola'yı bilemem.

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Yapma bunu Sony Neo v ye nasıl gelmez ya !

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Yapma bunu Sony Neo v ye nasıl gelmez ya !
Arkadaşlar 2011 lere gelmemesinin sebebi ramin düşük olması değil dahili hafızanın düşük olması yani android tabanlı telefonlarda ram için ayrı bellek yok telefonun hafızasından kullanıyor bunu bilyorsunuz heralde ee İcs zaten vasattı o yüzden vermedi 2011 lere ama Sola ve Uya vermemesi saçma çünkü onların dahili hafızası gayet yeterli.

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 2011 lere gelmemesinin sebebi ramin düşük olması değil dahili hafızanın düşük olması yani android tabanlı telefonlarda ram için ayrı bellek yok telefonun hafızasından kullanıyor bunu bilyorsunuz heralde ee İcs zaten vasattı o yüzden vermedi 2011 lere ama Sola ve Uya vermemesi saçma çünkü onların dahili hafızası gayet yeterli.

Hay yapacakları işe !

Dr. Oetker

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Verselerdi bu sefer telefon kasmaya donmaya vs başlayacaktır. İllaki bi bildikleri vardır.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Verselerdi bu sefer telefon kasmaya donmaya vs başlayacaktır. İllaki bi bildikleri vardır.
2011 lere diyorsan bu sözü evet doğru ama Sola ve U için ise yanlış Go dan ne eksiği var Sony ne yapmaya çalışıyor anlamadım gitti...

Dr. Oetker

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O konuda haklısın hepsi hemen özelliklere sahip donanımsal olarak. Samsung'tan çok çektim Sony böyle birşey yapmaz dedim Sony'de yapmaya başladı bakalım ne olacak bu gidişle.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
O konuda haklısın hepsi hemen özelliklere sahip donanımsal olarak. Samsung'tan çok çektim Sony böyle birşey yapmaz dedim Sony'de yapmaya başladı bakalım ne olacak bu gidişle.
evet Sony kötü iş yaptı ama Samsung kadar değil bkz. Galaxy W 2011 yapım İCS almayacak.