Sony 3D tv aldim ama

Bu konuyu okuyanlar

sabrosa23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Henuz 3D izleyedim 3D gozlukte var iki tane simdi gelelim asil konuya ben nasil uc boyutlu film izleyebilirim pcden acip hdmi kablosu ile baglarsam olur mu ? Olursa da tavsiye edebileceginiz bedava uc boyutlu film sunan site var mi eger bu saydiklarim olmasa bi yol gosterin ne bileyim iste aydinlatin beni tesekkurler efendim

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Dostum bir yerlerden 3d film bulup bilgisayar uzerinden tv ye aktarip izleyebilirsin. Ama benim bildigime gore ekran kartin 3D destekliyor olmali.

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Ekran kartın desteklemeli, filmi full hd 3d indirmen gerekli, onu oynatacak programı da indirip bilgisayarını bağlayıp izleyebilirsin. Sonynin internet tvlerinde var mı bilmiyorum ama o servislerin de kaliteli olanları paralı... üstelik hiç keyif vermiyor. Kısacası, ps3, ev sinema sistemi ve ya bilgisayar en iyi çözümün

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Torrent sitelerinden 3D film indirin. Filmi Hard-Disk'inize atin. Hard-Disk'i Tv'ye baglayip izleyin.. 3D modunu aktif hale getirin.. (Umarim Hard-Disk'iniz vardir ve torrent kullanabiliyorsunuzdur..)

shadow2

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
1-bilgisayardan hdmi kabloyla 3d film izlemek için kablonun 1.4 olması gerek. eğer Tv'de dlna özelliği varsa serviio,mezzmo gibi programlarla kablosuz olarakta bilgisayardan televizyona 3d görüntü aktarımı olur.
2-tvniz smart tv ise youtube üzerinde 3d arama seçeniği var. 3d video bulabilirsiniz.

sabrosa23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ekran kartın desteklemeli, filmi full hd 3d indirmen gerekli, onu oynatacak programı da indirip bilgisayarını bağlayıp izleyebilirsin. Sonynin internet tvlerinde var mı bilmiyorum ama o servislerin de kaliteli olanları paralı... üstelik hiç keyif vermiyor. Kısacası, ps3, ev sinema sistemi ve ya bilgisayar en iyi çözümün
ekran kartım ati radeon mobility hd 5000 destekler mi 3d yi derssin ?

Torrent sitelerinden 3D film indirin. Filmi Hard-Disk'inize atin. Hard-Disk'i Tv'ye baglayip izleyin.. 3D modunu aktif hale getirin.. (Umarim Hard-Disk'iniz vardir ve torrent kullanabiliyorsunuzdur..)
torrent'de kullanıyorum 2tb harddisk de var ama harddiski pc'ye bağlayıp 3d izleyebilir miyim dersin ?

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hdmi kablosu lazim ayrica ekran kartinizin 3D desteklemesi lazim..

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
hayırlı olsun güle güle kullanın resimli bir inceleme yazısı mı var diye sevinmiştim yahu :)

Son mesajlar