Sonunda Gta 5 in kasma sorununu buldum (Ama Çözümü Lazım Beah)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

DisLoWiNN

Üyecik
Evveet Biraz Sevindim.Düşünsenize bir oyunu 5-6 yıldır bekliyorsunuz ve oyunu oynarken kasıyor.oyunu ilk açtığımda 40-60 fps rahat oynuyorum.msi afterburner ile 3 günlük bir inceleme sonucu oyunu açtığımda ekran kartı sıcaklığı 70 derece ve işlemcinin sanırım hepsi kullanılıyor(ramde öyle o yüzden rami arttırcam xd).20-30 dakika sonra haritada başladığınız yerden uzaklaştıkça(yaklaşık 1km falan)gpu sıcaklığı 80-85 oluyor.ve yarım saatin sonunda 90 sabit kalıyor(89-90 oda zaten 90 sayılır).ama şimdi çözüm lazım.termal macun sadece işlemcide kullanılmazmı laptopda?
Sistemim:
i3-6100u 2.3 ghz
4gb ddr3 1600 mhz ram(1x4)
geforce 940m 2 gb gpu
Casper Nirvana c500
Evet Sormak İstediğiniz Olursa Yazın Sistem Hakkında Söyleyeyim.
Sorunu Çözmeme Yardım Edin Lütfen :/

---- Mesajlar birleştirildi ----

NOT:90 Derece Olduktan Sonra fps 10-30 arası

Son düzenleme:

Görkem Say

Killing Monsters...
Yönetici
Moderatör
Termal macun sadece işlemcide kullanılmıyor. Termal macun ve fan temizliği yap, altına iyi bir soğutucu al ve belleği 8 GB yap sorunun düzelecektir.

DisLoWiNN

Üyecik
Termal macun sadece işlemcide kullanılmıyor. Termal macun ve fan temizliği yap, altına iyi bir soğutucu al ve belleği 8 GB yap sorunun düzelecektir.
fan temizliğini yaptım fanı çıkarmadan.termal macunu yenilemeyi deneyeceğim.soğutucu ise alamayabilirim babam biraz bıkabilir artık... rami 8gb yapacağım.

stat counter