[Sona Erdi] [Kampanya] Kaspersky Pure 2012

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Kaspersk.gif

Buradaki
Facebook sayfasında mail adresinizi yazıp kupan kodu alın.
Aldığınız kupon kodunu bu sayfadaki gerekli yerlere yazıp lisansınızı kapın.

Hazırlayan: @S4B0T4J

Konunun güncellenmesi ve alamayanlara resimli anlatım.Not:2 Adet aldım çalışmıyor demeyin.

3bfp3.jpg

3bfpl.jpg

3bfpt.jpg

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Çok saol 2 yıldır kullanıyorum ilk defa kampanyasına denk geldim. Peki kaç günlük lisans veriyor sonunda?

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
3 ay [90 gün] 'lık bir kampanya. Ben Kaspersky Internet Security 2012 kullanıyordum kaldırdım. Birazda bunu deneyelim..

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Kodun geçerliliği 29unda bitiyor.Bir ay bile değil :)
Kampanyaya bak ayran iç yani..
Sağolasın yinede dostum..

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Antivirüssüz bilgisayar şaha kalkıyor, tüm antivirüslere savaş açmış durumdayım :D UAC açıksa çok da dert etmeyin, on-demand halde bir tane bulundurun arada tarama yaptırın yeter. Tabii kürek ve malum sitelerde işiniz yoksa geçerli bu :D

GridLuck

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Daha dün KIS aldım ama lisansımın bitmesini bekliyordum. Yinede deneyeceğim. Teşekkürler.

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Şimdi kurdum. Milleti yanlış bilgilendirmeyin 29 günlük diye. 91 Günlük lisans verdi. 6 Hazirana kadar bu beni idare eder. Yaza kadar. Yaz gelince önümüzdeki kampanyalara bakarız.

--- Mesaj Güncellendi ---

iFq3LnvoSvD8p.jpg

Görünüm olarak Internet Security 'ye göre muhteşem. Özellik olarak ta baya bi artısı var. Diğer antivirüslerde Total Security olarak adlandırılan sürüm. Extra güvenlik yani.

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
@S4B0T4J O zaman hemen alıyorum. Yukardaki verdiğim linktenden de KIS 2012 karşılaştırması var. Ek olarak yedekleme sunuyor. KIS 12 de ebeveyn koruması falan varmı bilmiyorum bunda var

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Aviranın sistemi yavaşlatmasından gına geldi.Bunu deneyeyim beğenirsem satın alırım

karadadas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kodu bende aldım aldınız lisansı bu ayın 29 kadar etkınlestırmenız gerekıyor kodu etkınlestırdığınde 91 gunluk kullanım hakkı veriyor

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Şimdi kurdum. Milleti yanlış bilgilendirmeyin 29 günlük diye. 91 Günlük lisans verdi. 6 Hazirana kadar bu beni idare eder. Yaza kadar. Yaz gelince önümüzdeki kampanyalara bakarız.

--- Mesaj Güncellendi ---

iFq3LnvoSvD8p.jpg

Görünüm olarak Internet Security 'ye göre muhteşem. Özellik olarak ta baya bi artısı var. Diğer antivirüslerde Total Security olarak adlandırılan sürüm. Extra güvenlik yani.

Kodu kullanmak için son kullanma tarihiymiş , özür diliyorum dostlar..

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar, önce facebook sayfasına mail adresimi verdim ordan kod verdi. Sonra o kodla promo kasperskysitesine girdim ordan da aldım lisansı. 7 ile başlıyor ama kaspersky girdiğimde 25 gün kaldı diyor. Etkinleştirmede mi hata yaptım? Ticari lisansı etkinleştire giriyorum 7xxxx-4xxxx-2xxxx-8xxxx kodu yazıyorum gene olmuyor. Bir yerde hata mı yaptım?

Yardımcı olabilecek olan yok mu

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar, önce facebook sayfasına mail adresimi verdim ordan kod verdi. Sonra o kodla promo kasperskysitesine girdim ordan da aldım lisansı. 7 ile başlıyor ama kaspersky girdiğimde 25 gün kaldı diyor. Etkinleştirmede mi hata yaptım? Ticari lisansı etkinleştire giriyorum 7xxxx-4xxxx-2xxxx-8xxxx kodu yazıyorum gene olmuyor. Bir yerde hata mı yaptım?

Dostum bilgisayarında daha önce kasperskyin herhangi bir sürümünü denediysen 30 gün bunu kullanmana izin vermez. Versede 90 gün vermez. Buradaki kavremover.exe 'yi çalıştır. Kasperskyla ilgili bütün herşey silinsin bilgisayarından. Birde öyle dene. Çünkü ben Kaspersky IS vardı az önce normal yolla kaldırdım. Birde bununla kaldırdım. Sonra rest atıp bunu kurdum. Sorun yok. Ama dediğim gibi 30 günlük deneme sürümünü kullandıysan bu 90 günlük deneme sürümünü vermez sana.

Şimdi şöyle yap.

• Kurdugun Kaspersky Pureyi kaldır. Program ekle kaldırdan.
  • Rest çekmeden bu kavremover.exe 'yi yönetici olarak çalıştır. Kasperskyla ilgili bütün herşeyi temizlesin. Restart at.
  • Ccleaner gibi programlarla temizlik yap. Kaspersky diye arattır C'de klasör çıkarsa karşına sil.
  • Sonra Pureyi kur ve aldığın lisansla etkinleştir. Yinede olmuyorsa tek çaren format. Onada değmez..

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Dostum bilgisayarında daha önce kasperskyin herhangi bir sürümünü denediysen 30 gün bunu kullanmana izin vermez. Versede 90 gün vermez. Buradaki kavremover.exe 'yi çalıştır. Kasperskyla ilgili bütün herşey silinsin bilgisayarından. Birde öyle dene. Çünkü ben Kaspersky IS vardı az önce normal yolla kaldırdım. Birde bununla kaldırdım. Sonra rest atıp bunu kurdum. Sorun yok. Ama dediğim gibi 30 günlük deneme sürümünü kullandıysan bu 90 günlük deneme sürümünü vermez sana.

Zaten yüklüydü bende PURE o yüzden olmuyomuş demek hemen kaldırıyorum çok sağol

Halletim sorunumu. Trial reset ile 0ladım kaldırmadan 92 gün lisans verdi genede yazı için teşekürler.

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Facebooka üye değilim ne olacak?Sakın üye ol demeyin.İşim olmaz feysbukla.:confused1:

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Zaten yüklüydü bende PURE o yüzden olmuyomuş demek hemen kaldırıyorum çok sağol

Halletim sorunumu. Trial reset ile 0ladım kaldırmadan 92 gün lisans verdi genede yazı için teşekürler.

Sorunun hallolduysa ne mutlu. Fakat siz siz olun Trialreset veya antivirüsleri savunmasız bırakan crack ve patchleri kullanmayın. Ozaman antivirüs kullanmanızın bir manası kalmıyor. Antivirüsün tüm motorlarına zarar veriyor ve kullanışsız hale getiriyor resetler ve patchler. Antivirüsünüzün elini kolunu bağlayıp ondan gelen geçen virüsü yakalamayı istemek gibi birşey bu. Biraz bilinçli olalım..

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Sorunun hallolduysa ne mutlu. Fakat siz siz olun Trialreset veya antivirüsleri savunmasız bırakan crack ve patchleri kullanmayın. Ozaman antivirüs kullanmanızın bir manası kalmıyor. Antivirüsün tüm motorlarına zarar veriyor ve kullanışsız hale getiriyor resetler ve patchler. Antivirüsünüzün elini kolunu bağlayıp ondan gelen geçen virüsü yakalamayı istemek gibi birşey bu. Biraz bilinçli olalım..

Benim kullandığım trial reset zararsız yani şöyle pcid değerini siliyor oda haliylen ilk yüklenmiş gibi görünüyor. Bu pcid değerini kendim kayıt defterinden de sildiğimde oluyor. Bunu ben yapcağıma trial reset yapıyor :)

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Facebooka üye değilim ne olacak?Sakın üye ol demeyin.İşim olmaz feysbukla.:confused1:

@WhiteHawk malesef Facebook profili bulunması gerekiyor. Facebook kullanan Bir arkadaşınızdan rica edebilirsiniz. Oraya sizin mail adresinizi versin yeter. Aldığınız kodu ikinci sayfaya yazın.

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Valla 1 senelik olsaydı süperdi ama 3 ayda fena değil :)

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benimde facebook hesabım yok hiç açmadım açmayıda düşünmüyorum. Fazladan kod alan bir arkadaş varsa benimlede paylaşırsa makbule geçer ;) Teşekkürler

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
promo kodu isteyen olursa yardımcı olabilirim

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
tam da kis 2011 satın almıştım :)

90 günlük kis 12 kampanyasını daha yeni başlatmıştım o bitince satın aldığım lisansı gireceğim pure'a hiç bulaşmam sanırım, kampanya güzel teşekkürler lisans aldım yine de başkasına lazım olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...