[Sona erdi] [Kampanya] 1 Yıllık Ücretsiz Advanced SystemCare3 Lisansı

Bu konuyu okuyanlar

AliY

Asistan
Reaksiyon puanı
36

Advanced SytemCare, 2009 Yılının sonuna doğru bir kampanya yapmıştı. Sanırım hepimiz aşağıyukarı bu kampanyadan birçok lisan aldık; ama mutlaka alamayan arkadaşlarımızda olmuştur. İşte O alamayan veya yenilemek isteyen arkadaşlar için yeni bir kampanya haberi vermek istiyorum.

Kampanyayı düzenleyen Softpedia sitesi, Softpedia sitesinin bu kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken aşağıda vereceğim linke ve o sayfada yer alan kutulara e-posta adresinizi ve Doğrulama kodunu girmek.
Onaylama işleminden sonraki sayfada Programın 1 Yıllık kullanıcı adı ve linki geliyor. o linki kullanarak programın Pro sürümünü 1 yıl süreyle ücretsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bu kampanya'ya katılacağınız linkide hemen aktarayım

http://db.iobit.com/license-free/ascpro-softpedia-giveaway.php

Programı buradan indirebilirsiniz. (Programda Türkçe Dil tercihi mevcuttur)

http://www.softpedia.com/get/Tweak/System-Tweak/Advanced-WindowsCare-Professional.shtml

Şimdiden iyi kullanımlar.

Kurulum aşaması bittikten sonra

Not: Program hakkında detaylı bilgi forum içinde yer aldığı için programın detaylarına girmiyorum.
Bu kampanyadan haberdar olmamı sağlayan http://dottech.org/ sitesine teşekkürler.

İkinci Not: Bu programın Free versiyonu mevcut.
Daha kapsamlı tarama yapan Pro sürümüne terfi etmek için key numarasını kullanabilirisniz.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Teşekkürler ama zaten benimki süresiz:D

AliY

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Teşekkürler ama zaten benimki süresiz:D

İlginçtir, Yılbaşında aldığım key numarasının süresi halâ 364 gün olarak gözüküyor :)

Bizimkinide süresiz desek yeri :)

Ayrıca V4 için anket düzenlemişlerdi. Bakalım v4 ile nezaman tanışacağız.

attorney

Doçent
Reaksiyon puanı
18
ben kulandım uzun sure ama bu tur programlar fazla bır ıse yaramıyor

Bloggeryum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
hatta bir ara şurada bu program ve ccleaner ile ilgili bir yazı yazmıştım.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Ben bu programda tarama ve düzeltme yapınca pcyi yeniden başlattıktan sonra simge yazılarının şaftı kayıyor. O yüzden ashampoo winoptimizer kullanıyorum.

AliY

Asistan
Reaksiyon puanı
36
hatta bir ara şurada bu program ve ccleaner ile ilgili bir yazı yazmıştım.

Çok açıklayıcı bir yazı olmamış. Daha açıklayıcı olabilirdi.

care03.jpg

ccleaner2.jpg

ccleaner.jpg

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bu tür programlar gerçekten de işe yarıyo mu. benim şimdiye kadarki tecrübelerim pek parlak değillerdi de

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bende çok var zaten ama genede teşekkürler... Program işe yarıyormu diyen arkadaşlarda diyorumki.. Eğer bilinçli ne yaptığınızı bilen bi kullanıcıysanız yani profesyonelseniz böyle programlara gerek yok tabii bu programların yaptığı şeyi kendiniz manuel olarak elinizle yani yaparsınız... Ama işte herkes profesyonel değil mesela kayıt defterinde yapacağınız bi hata windowsun çökmesine sebep olur yani kaş yapalım derken göz çıkarırsınız... Anlatabildim sanırım... Ayrıca programla tarama yaptıktan sonra istenmeyen bi durumla karşılaşırsanız programın geri yükleme sistemiyle o sorunları aşarsınız...