Son sene açığa geçmek?

Bu konuyu okuyanlar

Yusuf0505

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar okulda bazı sorunlarım var arkadaş ortamından dolayı açığa gitmek istiyorum ama kafamda bazı sorular var 12.sınıfım okuldan nefret edecek düzeye geldim derslere odaklanamıyorum açığa geçince çalışacağımı biliyorum ama başarabilir miyim çünkü dershaneye gidemem YouTube ve evde ders çalışmak üniversite sınavı için yeterli olacak mı emin değilim kafam çok dağınık lütfen bana yardım edin

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
hiç kimse için hayatına yön verme bu hayatı sen yaşıyosun kendini düşün ve önüne bak son senen zaten çok fazla kasmayacaklardır. Canın sıkıldığı zaman rapor alırsın vs bir yolunu bulursun. Asla seni pes ettirmelerine izin verme.Her zaman güçlü ol canım kardeşim

Yusuf0505

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
hiç kimse için hayatına yön verme bu hayatı sen yaşıyosun kendini düşün ve önüne bak son senen zaten çok fazla kasmayacaklardır. Canın sıkıldığı zaman rapor alırsın vs bir yolunu bulursun. Asla seni pes ettirmelerine izin verme.Her zaman güçlü ol canım kardeşim
Şöyle söyleyeyim sınıfta 6 tane erkek var 3 tanesi ile sorunluyum yani göz göze gelmemiz bile kafamı bozuyor

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
önüne bak başkalarıyla konuş yan sınıflara git onlar senin sinirini bozuyor diye hayatının yönünü değiştirmeye değer mi bir daha görmiyeceksin ne de olsa ilerde çok pişman olursun

Yusuf0505

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
önüne bak başkalarıyla konuş yan sınıflara git onlar senin sinirini bozuyor diye hayatının yönünü değiştirmeye değer mi bir daha görmiyeceksin ne de olsa ilerde çok pişman olursun
Haklısın galiba eyvallah. Fikir kafamdan çıkmaya başladı yavaştan dün sırf bunun yüzünden hiç bir şey yapmamıştım

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
silkelen kendine gel ilerde bunlara çok güleceksin. Aklından şunu çıkarma bu hayatta kendin için yaşıyorsun kendin için çalışıyorsun gün sonunda da tek başına ayakta olacaksın. 3-5 aptal insan için hayatının yönünü değiştirme. Ortamını değiştir kafanı dağıt tenefüsler de diğer arkadaşlarının yanına git keyif almaya bak. :)

Yusuf0505

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
silkelen kendine gel ilerde bunlara çok güleceksin. Aklından şunu çıkarma bu hayatta kendin için yaşıyorsun kendin için çalışıyorsun gün sonunda da tek başına ayakta olacaksın. 3-5 aptal insan için hayatının yönünü değiştirme. Ortamını değiştir kafanı dağıt tenefüsler de diğer arkadaşlarının yanına git keyif almaya bak. :)
Ortamımı değiştiremiyorum maalesef küçük bir ilçede yaşıyoruz sayılır ve 12 sınıf oldum dediğim gibi Ortamımı değiştiremem sınıfta keza öyle yani moralim çok bozuluyor ondan sonra gereksiz yere gördüğümüz bir sürü ders var şöyle diyeyim çok ani değişimlere gidiyorum açık liseyi neden tavsiye etmiyorsunuz bu arada?

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
ben 3-5 kişi için hayatının yönünü değiştirmene karşıyım. Değmez kimse için

Son mesajlar